pomorskie
17.10.2021
17:30-22:00
18.10.2021
18:10-22:30
19.10.2021
18:10-22:30
20.10.2021
18:10-22:30
21.10.2021
18:10-22:30
22.10.2021
16:10-22:00
23.10.2021
16:10-22:00
24.10.2021
16:10-22:00
25.10.2021
18:00-21:30
26.10.2021
18:00-21:30
27.10.2021
18:00-21:30
28.10.2021
18:00-21:30
29.10.2021
16:00-20:30
30.10.2021
16:00-20:30
31.10.2021
16:00-20:30
02.11.2021
15:45-22:00
03.11.2021
15:45-22:00
04.11.2021
15:45-22:00

Kino Żak / program / październik 2021 / o filamch piszemy w zakładce KINO na stronie klubzak.com.pl

_________1.10.2021
G.15.10 i G.20.00 / Żeby nie było śladów / r. Jan P. Matuszyński (Ostatnia rodzina) / wyst.: Tomasz Kot (Bogowie, Zimna wojna), Robert Więckiewicz (Pod Mocnym Aniołem, W ciemności), Aleksandra Konieczna (Ostatnia rodzina, Boże Ciało) / Polska / 2021 / 160 min.
G.18.10 / Gunda / r. Viktor Kosakovskiy / dokument / Norwegia, USA / 2020 / 93 min.
__________2.10.2021
G.10:00 / YAKARI I WIELKA PODRÓŻ / Yakari, le film / r. Xavier Giacometti, Toby Genkel / Francja, Niemcy, Belgia / 2020 / 83 min. / Kategoria wiekowa: 4+
G.11.45 / DZIKI ZACHÓD CALAMITY JANE / Calamity, une enfance de Martha Jane Cannary / r. Rémi Chayé / Francja / 2020 / 82 min. / Kategoria wiekowa: 9+
G.15.10 i G.20.00 / Żeby nie było śladów / r. Jan P. Matuszyński (Ostatnia rodzina) / wyst.: Tomasz Kot (Bogowie, Zimna wojna), Robert Więckiewicz (Pod Mocnym Aniołem, W ciemności), Aleksandra Konieczna (Ostatnia rodzina, Boże Ciało) / Polska / 2021 / 160 min.
G.18.10 / Gunda / r. Viktor Kosakovskiy / dokument / Norwegia, USA / 2020 / 93 min.
__________3.10.2021
G.11.00 / NAWET MYSZY IDĄ DO NIEBA / I mysi patrí do nebe / r. Jan Bubeniček, Denisa Grimmova / Czechy, Francja, Polska, Słowacja / 2021 / 87 min. / Kategoria wiekowa: 6+
G.15.10 i G.20.00 / Żeby nie było śladów / r. Jan P. Matuszyński (Ostatnia rodzina) / wyst.: Tomasz Kot (Bogowie, Zimna wojna), Robert Więckiewicz (Pod Mocnym Aniołem, W ciemności), Aleksandra Konieczna (Ostatnia rodzina, Boże Ciało) / Polska / 2021 / 160 min.
G.18.10 / Gunda / r. Viktor Kosakovskiy / dokument / Norwegia, USA / 2020 / 93 min.
__________4 – 7.10.2021
G.17.00 / Żeby nie było śladów / r. Jan P. Matuszyński (Ostatnia rodzina) / wyst.: Tomasz Kot (Bogowie, Zimna wojna), Robert Więckiewicz (Pod Mocnym Aniołem, W ciemności), Aleksandra Konieczna (Ostatnia rodzina, Boże Ciało) / Polska / 2021 / 160 min.
G.20.00 / Gunda / r. Viktor Kosakovskiy / dokument / Norwegia, USA / 2020 / 93 min.
__________8 – 10.10.2021
G.16.00 i G.20.20 / Wesele / r. Wojciech Smarzowski (Dom zły, Drogówka, Róża, Kler, Pod Mocnym Aniołem) / wyst.: Agata Kulesza (Róża, Ida, Zimna wojna), Robert Więckiewicz, Marian Dziędziel (Dom zły, Moje córki krowy), Maciej Stuhr (Pokłosie, 33 sceny z życia), Arkadiusz Jakubik, Ryszard Ronczewski, Andrzej Chyra / Polska / 2021 / 135 min.
G.18.30 / Gagarine / r. Fanny Liatard, Jérémy Trouilh / wyst.: Denis Lavant (Holy Motors, Kochankowie z Pont-Neuf), Finnegan Oldfield (Bang Gang, Obietnica poranka), Lyna Khoudri (Nadzwyczajni) / Francja / 2020 / 95 min.
__________11 – 14.10.2021
G. 17.30 / Wesele / r. Wojciech Smarzowski (Dom zły, Drogówka, Róża, Kler, Pod Mocnym Aniołem) / wyst.: Agata Kulesza (Róża, Ida, Zimna wojna), Robert Więckiewicz, Marian Dziędziel (Dom zły, Moje córki krowy), Maciej Stuhr (Pokłosie, 33 sceny z życia), Arkadiusz Jakubik, Ryszard Ronczewski, Andrzej Chyra / Polska / 2021 / 135 min.
G. 20.00 / Gagarine / r. Fanny Liatard, Jérémy Trouilh / wyst.: Denis Lavant (Holy Motors, Kochankowie z Pont-Neuf), Finnegan Oldfield (Bang Gang, Obietnica poranka), Lyna Khoudri (Nadzwyczajni) / Francja / 2020 / 95 min.
___________15 – 17.10.2021
G. 17.30 / Wesele / r. Wojciech Smarzowski (Dom zły, Drogówka, Róża, Kler, Pod Mocnym Aniołem) / wyst.: Agata Kulesza (Róża, Ida, Zimna wojna), Robert Więckiewicz, Marian Dziędziel (Dom zły, Moje córki krowy), Maciej Stuhr (Pokłosie, 33 sceny z życia), Arkadiusz Jakubik, Ryszard Ronczewski, Andrzej Chyra / Polska / 2021 / 135 min.
G. 20.10 / Nowy porządek / Nuevo Orden / r. Michael Franco (Opiekun) / wyst. Monica del Carmen (Rok przestępny) / Meksyk / 2020 / 88 min.
__________18 – 21.10.2021
G.18.10 / Nowy porządek / Nuevo Orden / r. Michael Franco (Opiekun) / wyst. Monica del Carmen (Rok przestępny) / Meksyk / 2020 / 88 min.
G.20.00 / Wesele / r. Wojciech Smarzowski (Dom zły, Drogówka, Róża, Kler, Pod Mocnym Aniołem) / wyst.: Agata Kulesza (Róża, Ida, Zimna wojna), Robert Więckiewicz, Marian Dziędziel (Dom zły, Moje córki krowy), Maciej Stuhr (Pokłosie, 33 sceny z życia), Arkadiusz Jakubik, Ryszard Ronczewski, Andrzej Chyra / Polska / 2021 / 135 min.
__________22 – 24.10.2021
G.16.10 i G.20.30 / Pleasure / r. Ninja Thyberg / Szwecja, Holandia / 2021 / 105 min.
G.18.20 / Smak głodu / Smagen af sult / r. Christoffer Boe (Kartoteka 64) / wyst.: Katrine Greis-Rosenthal (Most nad Sundem, Kursk, Zabójcy bażantów), Nikolaj Coster-Waldau (Gra o tron, Helikopter w ogniu), Nicolas Bro (Jabłka Adama, Atak paniki, Zakochani widzą słonie) / Dania, Szwecja / 2021 / 104 min.
__________25 – 28.10.2021
G.18.00 / Pleasure / r. Ninja Thyberg / Szwecja, Holandia / 2021 / 105 min.
G.20.10 / Smak głodu / Smagen af sult / r. Christoffer Boe (Kartoteka 64) / wyst.: Katrine Greis-Rosenthal (Most nad Sundem, Kursk, Zabójcy bażantów), Nikolaj Coster-Waldau (Gra o tron, Helikopter w ogniu), Nicolas Bro (Jabłka Adama, Atak paniki, Zakochani widzą słonie) / Dania, Szwecja / 2021 / 104 min.
__________29 – 31.10.2021
G.16.00 i G.20.15 / Ostatniej nocy w Soho / Last Night in Soho / r. Edgar Wright / wyst.: Thomasin Mckenzie (Jojo Rabbit, Zatrzyj ślady), Anya Taylor-Joy (Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii, Gambit królowej), Matt Smith (The Crown), Terence Stamp (Kolekcjoner, Priscilla, królowa pustyni) / W.Brytania / 2021 / 118 min.
G.18.15 / Moje wspaniałe życie / r. Łukasz Grzegorzek / wyst.: Agata Buzek (Rewers, Niewinne), Adam Woronowicz (Kamerdyner, Między nami dobrze jest), Małgorzata Zajączkowska (Pogoda na jutro, Żółty szalik), Jacek Braciak (Róża, Kler, Edi) / Polska / 2021 / 100 min.
1.11.2021 – kino nieczynne
__________2 – 4.11.2021
G.15.45 i G.18.00 / Ostatniej nocy w Soho / Last Night in Soho / r. Edgar Wright / wyst.: Thomasin Mckenzie (Jojo Rabbit, Zatrzyj ślady), Anya Taylor-Joy (Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii, Gambit królowej), Matt Smith (The Crown), Terence Stamp (Kolekcjoner, Priscilla, królowa pustyni) / W.Brytania / 2021 / 118 min.
G.20.15 / Moje wspaniałe życie / r. Łukasz Grzegorzek / wyst.: Agata Buzek (Rewers, Niewinne), Adam Woronowicz (Kamerdyner, Między nami dobrze jest), Małgorzata Zajączkowska (Pogoda na jutro, Żółty szalik), Jacek Braciak (Róża, Kler, Edi) / Polska / 2021 / 100 min.
______________________________
BILETY
Bilety: 18 zł / 16 zł – zniżka na Kartę Do Kultury* / 14 zł – ulgowy* dla studentów, uczniów, seniorów / 8 zł – czł. NHEF* oraz za okazaniem Karty Dużej Rodziny*
KINO ZA DYSZKĘ: Poniedziałki dla wszystkich, Seniorskie środy, Studenckie piątki
* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację / 1 KARTĘ)
Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom, emerytom i rencistom oraz na Kartę Dużej Rodziny – za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji lub karty.

Informacje o koncercie pochodzą ze strony organizatora. Gdańsk

👉 Znajdź ciekawe wydarzenia kulturalne w naszej >>> wyszukiwarce imprez <<<

Udostępnij:


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skip to content