fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Seans, Wydarzenie plenerowe

Kino Plenerowe | Pavarotti

Kino Plenerowe | Pavarotti Zapraszamy na kolejny bezpłatny pokaz w Kinie Plenerowym w ramach projektu LATO NA PATIO 🎥❤️😍 PAVAROTTI reż. Ron Howard 2019, 114 minut Film dokumentalny, poruszająca historia ukochanego śpiewaka operowego wszech czasów. Pavarotti: prawdziwa gwiazda rocka w operowym wydaniu, nieziemski głos, wspaniały człowiek, legenda. Tylko on mógł zmusić Lady D. do tego, by słuchała go moknąc w deszczu, tylko on jeździł po świecie z własnym jedzeniem, tylko on mógł elitarną formę sztuki uczynić rozrywką dla wszystkich. W filmie wykorzystano nagrania z niezapomnianych występów, w tym klasyczne utwory z koncertu Trzech Tenorów, nigdy nieprezentowane materiały archiwalne i wypowiedzi najbliższych. 👉 W Kinie Plenerowym na Czerwonym Patio obok Gdyńskiego Centrum Filmowego prosimy o postępowanie zgodnie z niezbędnymi zasadami bezpieczeństwa: zachowanie dystansu społecznego, noszenie maseczek oraz dezynfekcję rąk. POKAZ BEZPŁATNY LICZBA MIEJSC OGRANICZONA Regulamin Czerwonego Patio dostępny na stronie: http://gcf.org.pl/wydarzenia/aktualne/750,_lato_na_patio._plenerowe_kino_i_wydarzenia._regulamin.html Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/305142370609045/

01.08.2020
18:00 - 20:00

Kino Plenerowe | Pavarotti

Zapraszamy na kolejny bezpłatny pokaz w Kinie Plenerowym w ramach projektu LATO NA PATIO 🎥❤️😍

PAVAROTTI
reż. Ron Howard
2019, 114 minut

Film dokumentalny, poruszająca historia ukochanego śpiewaka operowego wszech czasów. Pavarotti: prawdziwa gwiazda rocka w operowym wydaniu, nieziemski głos, wspaniały człowiek, legenda. Tylko on mógł zmusić Lady D. do tego, by słuchała go moknąc w deszczu, tylko on jeździł po świecie z własnym jedzeniem, tylko on mógł elitarną formę sztuki uczynić rozrywką dla wszystkich.

W filmie wykorzystano nagrania z niezapomnianych występów, w tym klasyczne utwory z koncertu Trzech Tenorów, nigdy nieprezentowane materiały archiwalne i wypowiedzi najbliższych.

👉 W Kinie Plenerowym na Czerwonym Patio obok Gdyńskiego Centrum Filmowego prosimy o postępowanie zgodnie z niezbędnymi zasadami bezpieczeństwa: zachowanie dystansu społecznego, noszenie maseczek oraz dezynfekcję rąk.

POKAZ BEZPŁATNY

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Regulamin Czerwonego Patio dostępny na stronie:
http://gcf.org.pl/wydarzenia/aktualne/750,_lato_na_patio._plenerowe_kino_i_wydarzenia._regulamin.html

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/305142370609045/

Kino Plenerowe | Pavarotti

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.