fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Seans

Kino letnie w Królikarni

Jak co roku wraz z Fundacja Rozwoju Kinematografii zapraszamy Was do Kina letniego w Królikarni. 🎥🎥🎥 Tradycyjnie wszystkie pokazy zostaną poprzedzone krótkometrażowymi filmami (związanymi z malarstwem, rzeźbą, tańcem lub muzyką), które zakwalifikowały się do Międzynarodowego Festiwalu Filmowego ON ART. 🎬🎬🎬 Tegoroczny repertuar: ➡ 23.07 – \"Frances Ha\", reż. Noah Baumbach ➡ 30.07 – \"Na głęboką wodę\", reż. James Marsh ➡ 6.08 – \"Tajemnice Joan\", reż. Trevor Nunn ➡ 13.08 – \"Guczo. Notatki z życia\", reż. Maria Zmarz-Koczanowicz _______ 🎫 Wstęp wolny. 🌤 Pamiętajcie o zasadach bezpieczeństwa. Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/306730184044433/

Jak co roku wraz z Fundacja Rozwoju Kinematografii zapraszamy Was do Kina letniego w Królikarni.

🎥🎥🎥

Tradycyjnie wszystkie pokazy zostaną poprzedzone krótkometrażowymi filmami (związanymi z malarstwem, rzeźbą, tańcem lub muzyką), które zakwalifikowały się do Międzynarodowego Festiwalu Filmowego ON ART.

🎬🎬🎬

Tegoroczny repertuar:
➡ 23.07 – “Frances Ha”, reż. Noah Baumbach
➡ 30.07 – “Na głęboką wodę”, reż. James Marsh
➡ 6.08 – “Tajemnice Joan”, reż. Trevor Nunn
➡ 13.08 – “Guczo. Notatki z życia”, reż. Maria Zmarz-Koczanowicz

_______
🎫 Wstęp wolny.
🌤 Pamiętajcie o zasadach bezpieczeństwa.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/306730184044433/

Kino letnie w Królikarni

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.