slaskie

📅 29.09.2021 BYTOM
🏠 Bytomskie Centrum Kultury,
Plac Karin Stanek 1
🕑 godz. 17:00 i 20:00
parter 100 zł, balkon 80 zł
🎟️ bilety:
➡️ BECEK —> https://bit.ly/3bZGZsH
➡️ biletyna.pl —> https://biletyna.pl/kabaret/Kabaret-Hrabi/ARIACI/Bytom
➡️ kupbilecik.pl —>http://kbq.pl/59411
ℹ️ Organizator/informacje 📞 tel. 883 133 688
⚉⚉⚉⚉⚉⚉⚉⚉⚉⚉⚉
Wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch, Czesław Jakubiec
Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl „Ariaci”, będzie można…mieć to z głowy. Hrabi i Jakubiec udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna.
KABARET HRABI to esencja purnonsensowego dowcipu, a zarazem jedyny bodaj kabaret, na którego spektaklach zdarzają się przypadki zasłabnięcia ze śmiechu. Niezmiennie bawią odkrywczym spojrzeniem na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnym podejściem do wyzwań codzienności i prezentowaniem sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu.
CZESŁAW JAKUBIEC to z kolei śpiewak, meloman i komik. Jako śpiewak operowy, obdarzony poczuciem humoru, od lat z powodzeniem łączy dwa światy – muzyczny i komediowy. W widowiskach na pograniczu koncertu i kabaretu, wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość, obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu – dostarcza kilku łez wzruszenia.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/496596831350052/

👉 Znajdź ciekawe wydarzenia kulturalne w naszej >>> wyszukiwarce imprez <<<

Udostępnij:

FacebookTwitter


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.