Spektakl, Transmisja online

Jordan Tannahill „Spóźnione odwiedziny” w reż. Iwony Kempy / płatny streaming na żywo

Jordan Tannahill „Spóźnione odwiedziny” w reż. Iwony Kempy / płatny streaming na żywo Jordan Tannahill „Spóźnione odwiedziny” Reżyseria: Iwona Kempa Premiera zaplanowana na 29 stycznia 2021, na Scenie Domu Machin Transmitowana prawdopodobnie w streamingu na żywo ze sceny. Więcej informacji i link do zakupu kodów dostępu https://teatrwkrakowie.pl/spektakl-spoznione-odwiedziny Zaczyna się trochę jak w Bogu mordu Yasminy Rezy: dwa małżeństwa spotykają się, by porozmawiać o problemie, który skłócił ich dzieci. Tym razem jednak nie będzie śmiesznie, bo i temat nie nastraja do żartów. Wykluczenie, hejt w internecie, wreszcie samobójstwo – to problemy, które porusza ten tekst i które rozpaliły pospektaklowe dyskusje wśród publiczności w Kanadzie czy na West Endzie. Jak ta historia może rezonować w Polsce? W dzisiejszej Polsce? Spóźnione odwiedziny to fascynująca sztuka niewystawianego dotąd w Polsce, a cieszącego się ogromnym zainteresowaniem na świecie młodego kanadyjskiego artysty – Jordana Tannahilla. Wyreżyseruje ją powracająca do Teatru im. Juliusza Słowackiego Iwona Kempa. „Spóźnione Odwiedziny” Na scenie: Dominika Bednarczyk - Daria Natalia Strzelecka - Tamara Maciej Jackowski - Andrzej Marcin Sianko - Jan Gościnnie: Aleksander Gałązka (AST) - Piotr Jakub Suwiński (AST) - Kuba Autor: Jordan Tannahill Przekład Klaudyna Rozhin Reżyseria, opracowanie tekstu, opracowanie muzyczne: Iwona Kempa Asystenci reżyserki: Błażej Biegasiewicz (AST WRD), Stanisław Chludziński (AST WRD) Scenografia i kostiumy: Joanna Zemanek Produkcja muzyczna, przygotowanie wokalne: Mateusz Bieryt Inspicjentka: Iwona Cieślik Producentka: Oliwia Kuc Fot. Bartek Barczyk Koncept sesji: Edyta Sotowska - Śmiłek Produkcja sesji: Kinga Kowalska Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/185554516534197/

29.01.2021
19:00 - 21:00

Jordan Tannahill „Spóźnione odwiedziny” w reż. Iwony Kempy / płatny streaming na żywo

Jordan Tannahill „Spóźnione odwiedziny”
Reżyseria: Iwona Kempa
Premiera zaplanowana na 29 stycznia 2021, na Scenie Domu Machin
Transmitowana prawdopodobnie w streamingu na żywo ze sceny.
Więcej informacji i link do zakupu kodów dostępu
https://teatrwkrakowie.pl/spektakl-spoznione-odwiedziny

Zaczyna się trochę jak w Bogu mordu Yasminy Rezy: dwa małżeństwa spotykają się, by porozmawiać o problemie, który skłócił ich dzieci. Tym razem jednak nie będzie śmiesznie, bo i temat nie nastraja do żartów. Wykluczenie, hejt w internecie, wreszcie samobójstwo – to problemy, które porusza ten tekst i które rozpaliły pospektaklowe dyskusje wśród publiczności w Kanadzie czy na West Endzie. Jak ta historia może rezonować w Polsce? W dzisiejszej Polsce?
Spóźnione odwiedziny to fascynująca sztuka niewystawianego dotąd w Polsce, a cieszącego się ogromnym zainteresowaniem na świecie młodego kanadyjskiego artysty – Jordana Tannahilla. Wyreżyseruje ją powracająca do Teatru im. Juliusza Słowackiego Iwona Kempa.
„Spóźnione Odwiedziny”
Na scenie:
Dominika Bednarczyk – Daria
Natalia Strzelecka – Tamara
Maciej Jackowski – Andrzej
Marcin Sianko – Jan
Gościnnie:
Aleksander Gałązka (AST) – Piotr
Jakub Suwiński (AST) – Kuba
Autor: Jordan Tannahill
Przekład Klaudyna Rozhin
Reżyseria, opracowanie tekstu, opracowanie muzyczne: Iwona Kempa
Asystenci reżyserki: Błażej Biegasiewicz (AST WRD), Stanisław Chludziński (AST WRD)
Scenografia i kostiumy: Joanna Zemanek
Produkcja muzyczna, przygotowanie wokalne: Mateusz Bieryt
Inspicjentka: Iwona Cieślik
Producentka: Oliwia Kuc
Fot. Bartek Barczyk
Koncept sesji: Edyta Sotowska – Śmiłek
Produkcja sesji: Kinga Kowalska

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/185554516534197/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Jordan Tannahill „Spóźnione odwiedziny” w reż. Iwony Kempy / płatny streaming na żywo

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.