podlaskie

Jersey Julie & Olivier Mas Usa/Francja

Po raz drugi gościć będziemy ten super duet i już nie możemy się doczekać.
Jersey Julie (z New Jersey, USA) w Duo to bardzo ekscytujący, energiczny duet z wibrującym unikalnym dźwiękiem. Muzyka, którą nazywa American Rockin ‘Roots, obejmuje muzykę Blues, Rock’n’Roll, Gospel, Funk, Bluegrass, Rockabilly i brzmienia Nowego Orleanu.
Jersey Julie jest niezapomnianą porywającą i energiczną piosenkarką i saksofonistką z wyraźnym, dźwięcznym, ciepłym i pełnym uduchowienia głosem. Nie tylko z niepowtarzalnym brzmieniem jej głosu, ale także z jej growlingowym saksofonem altowym, podbija serca i dusze publiczności i buduje z nimi bliski związek. Ta charyzmatyczna kobieta uwielbia komunikować się z gośćmi i lubi mieszać się z tańczącym tłumem. Zabawne i występujące w klubach w wieku 8 lat, jej muzyka odzwierciedla jej różnorodne wychowanie z rodziną z całego USA, głównie z Alabamy, Nowego Orleanu, Florydy i Nowego Jorku.
Z nią na scenie jest jej mąż Olivier Mas (z Beziers we Francji) bardzo utalentowany, ekscytujący gitarzysta . Jest silny i żartobliwy ze spontanicznym i precyzyjnym stylem gry, zwłaszcza ze swoimi solówkami. Olivier to także wspaniały wokalista, którego głos idealnie pasuje do głosu Julie, jak dwa instrumenty w doskonałej harmonii.
Ten duet daje widzom miłość, energię, szczęście i poczucie prawdziwego bycia wewnątrz zarówno muzyki, jak i wielkiego amerykańskiego “wspólnego juke’a”.
Od 10 lat Julie i Olivier koncertują na całym świecie, czasami jako duet, czasami jako zespół. Grali w wielu niesamowitych klubach, teatrach i międzynarodowych festiwalach i są mile widziane raz za razem.
https://www.youtube.com/watch?v=aTQIrcEMUjE
Patronat Medialny
www.bstok.pl
Portal Miejski Bstok.pl
Bilety w Sześcian Pub
25 pln – przedsprzedaż
35 pln – w dniu koncertu

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/611263152976526

Udostępnij:

FacebookTwitter


Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.