fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Koncert, Transmisja online

Jerry&ThePelicanSystem / Virtual Tour

Zapraszam do obejrzenia pierwszego odcinka projektu Jerry&ThePelicanSystem - Virtual Tour. Będziecie mogli posłuchać premierowo kompozycji \"Alien\'s inside Rodeo\" w międzynarodowym składzie: Eve Matin - Harp Wiktoria Jakubowska - Drums, flute Marcel Baliński - Piano Franciszek Pospieszalski - Double bass Jerzy Mączyński - Saxophones, electronics, composition Jerry&ThePelicanSystem - VIRTUAL TOUR Jerry&ThePelicanSystem jest to autorski projekt saksofonisty i kompozytora Jerzego Mączyńskiego. W maju 2019 roku wydał album \'\'Jerzy Mączyński Jerry&ThePelicanSystem\'\' (Warner Music Poland/Polskie Nagrania ) w prestiżowej serii Polish Jazz. VIRTUAL TOUR, jest kontynuacją pomysłu na tworzenie coraz to nowszych kompozycji dla najróżniejszych muzyków z całego świata, oraz na poszukiwanie i eksperymentowanie z formą i różnymi składami. W ramach projektu zrealizowany zostanie cykl programów muzycznych, które regularnie do końca września 2020 roku będą udostępnianie online, za darmo dla publiczności w internecie na kanałach Jerzego Mączyńskiego - stronie internetowej oraz social mediach, tj.: YouTube, Facebook oraz Instagram. W skład każdego z odcinków będzie wchodziła nowa kompozycja, pisana i przygotowywana specjalnie na dany odcinek. Część koncertowa każdorazowo będzie poprzedzona materiałem „making - off”. W ostatniej części programu przewidziane są wywiady z twórcami danego odcinka, oraz live chat na Instagramie po każdej z emisji. Więcej informacji już wkrótce. Koncepcja „Jerzy Mączyński - Jerry&ThePelicanSystem Virtual Tour\'\' jest odpowiedzią na zapotrzebowanie wirtualną ofertą kulturalną w dobie pandemii koronawirusa. Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci. Patroni Medialni Projektu: Jazz Forum Rzeczpospolita Tygodnik Przegląd Strefa Music Art. Polskie Nagrania sp. z o.o. Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/602324103998804/?event_time_id=602324110665470

25.06.2020
20:00 - 23:00

Zapraszam do obejrzenia pierwszego odcinka projektu Jerry&ThePelicanSystem – Virtual Tour.

Będziecie mogli posłuchać premierowo kompozycji “Alien’s inside Rodeo” w międzynarodowym składzie:

Eve Matin – Harp
Wiktoria Jakubowska – Drums, flute
Marcel Baliński – Piano
Franciszek Pospieszalski – Double bass
Jerzy Mączyński – Saxophones, electronics, composition

Jerry&ThePelicanSystem – VIRTUAL TOUR

Jerry&ThePelicanSystem jest to autorski projekt saksofonisty i kompozytora Jerzego Mączyńskiego. W maju 2019 roku wydał album ”Jerzy Mączyński Jerry&ThePelicanSystem” (Warner Music Poland/Polskie Nagrania ) w prestiżowej serii Polish Jazz.

VIRTUAL TOUR, jest kontynuacją pomysłu na tworzenie coraz to nowszych kompozycji dla najróżniejszych muzyków z całego świata, oraz na poszukiwanie i eksperymentowanie z formą i różnymi składami.

W ramach projektu zrealizowany zostanie cykl programów muzycznych, które regularnie do końca września 2020 roku będą udostępnianie online, za darmo dla publiczności w internecie na kanałach Jerzego Mączyńskiego – stronie internetowej oraz social mediach, tj.: YouTube, Facebook oraz Instagram.

W skład każdego z odcinków będzie wchodziła nowa kompozycja, pisana i przygotowywana specjalnie na dany odcinek. Część koncertowa każdorazowo będzie poprzedzona materiałem „making – off”. W ostatniej części programu przewidziane są wywiady z twórcami danego odcinka, oraz live chat na Instagramie po każdej z emisji.

Więcej informacji już wkrótce.

Koncepcja „Jerzy Mączyński – Jerry&ThePelicanSystem Virtual Tour” jest odpowiedzią na zapotrzebowanie wirtualną ofertą kulturalną w dobie pandemii koronawirusa.

Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci.

Patroni Medialni Projektu:
Jazz Forum
Rzeczpospolita
Tygodnik Przegląd
Strefa Music Art.
Polskie Nagrania sp. z o.o.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/602324103998804/?event_time_id=602324110665470

Jerry&ThePelicanSystem / Virtual Tour

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.