Spotkanie autorskie, Transmisja online

Janusz Szostak w #Studio BookBook

Janusz Szostak w #Studio BookBook Zapraszamy na spotkanie z Januszem Szostakiem z okazji premiery książki „Widziadła świadectwa z zaświatów” wydanej nakładem Wydawnictwa Harde. Rozmowę poprowadzi Barbara Popławska. „Widziadła świadectwa z zaświatów”- to reporterska podróż do nawiedzonych miejsc oraz domów, które zasiedliły zjawy. Autor zawarł tu relacje świadków o pojawiających się tam widmach, widziadłach, duchach oraz demonach. Janusz Szostak odwiedził kilkadziesiąt takich miejsc, zmierzając śladem niewyjaśnionych zdarzeń oraz zjawisk paranormalnych. Rozmawiał z osobami, które zetknęły się ze zjawami bądź były świadkami zdarzeń, które nie sposób wyjaśnić. Odwiedził ludzi, w których domach zadomowiły się zjawy, z którymi przyszło im walczyć. Opowiada też o klątwach, które stały się przyczynami tragedii. Rozmawia z osobami, które na co dzień mają kontakty z duchami: jasnowidzami, mediami, egzorcystami, oraz hipnoterapeutą. Wypytuje o ich doświadczenia z duchami, i o tym, jak ich się pozbyć. Janusz Szostak - dziennikarz, reporter śledczy, pisarz i społecznik. Redaktor naczelny magazynu „Reporter” i serwisu www.e-reporter.pl, poświęconych tematyce kryminalnej. Pełni funkcję prezesa Fundacji „Na Tropie”, zajmującej się czynnym poszukiwaniem osób zaginionych. Współpracuje z policją i rodzinami. Pracował jako dziennikarz dla wielu tytułów prasowych o zasięgu ogólnopolskim i lokalnym, m.in. z redakcjami „Nowego Świata, „Konfrontacji”, Tygodnika Kulturalnego”, „Tygodnika Solidarność”. Specjalizuje się w literaturze faktu i reportażu. Swoje relacje opisał w książkach: „Masa. Jak stałem się bestią. Od pakera do gangstera\", „Bandyci i celebryci\", „Byłam dziewczyną mafii\", „Co się stało z Iwoną Wieczorek\", „Komando śmierci\", „Urwane ślady” wydanych nakładem Wydawnictwa Harde. Barbara Popławska - coach, trenerka, terapeutka, wykładowczyni akademicka, autorka książek. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego (studia na Pedagogice i Psychologii), Akademii Trenerów pod auspicjami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Autorka książek, które wpisują się w nurt psychologii pozytywnej: „Coaching duszy” i „Marketing Miłości”. Wspólnie z psychoterapeutą, Jackiem Gientką, opublikowali książkę \"Bajki dorosłych\" wydaną nakładem Poradni Psychologicznej \"W stronę zmiany\". Pomaga w rozwiązywaniu codziennych problemów, ale też pomaga kreować wydarzenia wyjątkowe i niecodzienne. \"Widziadła świadectwa z zaświatów\" w Księgarni BookBook -> https://www.bookbook.pl/widziadla-swiadectwa-z Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/1171303796638760/

24.02.2021
18:00 -
proanima.pl

Janusz Szostak w #Studio BookBook

Zapraszamy na spotkanie z Januszem Szostakiem z okazji premiery książki „Widziadła świadectwa z zaświatów” wydanej nakładem Wydawnictwa Harde.
Rozmowę poprowadzi Barbara Popławska.
„Widziadła świadectwa z zaświatów”– to reporterska podróż do nawiedzonych miejsc oraz domów, które zasiedliły zjawy. Autor zawarł tu relacje świadków o pojawiających się tam widmach, widziadłach, duchach oraz demonach.
Janusz Szostak odwiedził kilkadziesiąt takich miejsc, zmierzając śladem niewyjaśnionych zdarzeń oraz zjawisk paranormalnych. Rozmawiał z osobami, które zetknęły się ze zjawami bądź były świadkami zdarzeń, które nie sposób wyjaśnić. Odwiedził ludzi, w których domach zadomowiły się zjawy, z którymi przyszło im walczyć. Opowiada też o klątwach, które stały się przyczynami tragedii. Rozmawia z osobami, które na co dzień mają kontakty z duchami: jasnowidzami, mediami, egzorcystami, oraz hipnoterapeutą. Wypytuje o ich doświadczenia z duchami, i o tym, jak ich się pozbyć.
Janusz Szostak – dziennikarz, reporter śledczy, pisarz i społecznik. Redaktor naczelny magazynu „Reporter” i serwisu www.e-reporter.pl, poświęconych tematyce kryminalnej. Pełni funkcję prezesa Fundacji „Na Tropie”, zajmującej się czynnym poszukiwaniem osób zaginionych. Współpracuje z policją i rodzinami. Pracował jako dziennikarz dla wielu tytułów prasowych o zasięgu ogólnopolskim i lokalnym, m.in. z redakcjami „Nowego Świata, „Konfrontacji”, Tygodnika Kulturalnego”, „Tygodnika Solidarność”.
Specjalizuje się w literaturze faktu i reportażu. Swoje relacje opisał w książkach: „Masa. Jak stałem się bestią. Od pakera do gangstera”, „Bandyci i celebryci”, „Byłam dziewczyną mafii”, „Co się stało z Iwoną Wieczorek”, „Komando śmierci”, „Urwane ślady” wydanych nakładem Wydawnictwa Harde.
Barbara Popławska – coach, trenerka, terapeutka, wykładowczyni akademicka, autorka książek. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego (studia na Pedagogice i Psychologii), Akademii Trenerów pod auspicjami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Autorka książek, które wpisują się w nurt psychologii pozytywnej: „Coaching duszy” i „Marketing Miłości”. Wspólnie z psychoterapeutą, Jackiem Gientką, opublikowali książkę “Bajki dorosłych” wydaną nakładem Poradni Psychologicznej “W stronę zmiany”.
Pomaga w rozwiązywaniu codziennych problemów, ale też pomaga kreować wydarzenia wyjątkowe i niecodzienne.
“Widziadła świadectwa z zaświatów” w Księgarni BookBook -> https://www.bookbook.pl/widziadla-swiadectwa-z

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/1171303796638760/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Janusz Szostak w #Studio BookBook

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.