fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Spotkanie autorskie, Transmisja online

Janina Bąk & Jakub Szamałek | Spotkanie online

Janina Bąk & Jakub Szamałek | Spotkanie online Zapraszamy na spotkanie online z Janiną Bąk (Janina Daily) i Jakubem Szamałkiem, autorem trylogii „Ukryta sieć”. 📘 Statystyczka i autorka bestsellerowej książki „Statystycznie rzecz biorąc, czyli ile trzeba zjeść czekolady, żeby dostać Nobla?”, oraz autor popularnej serii thrillerów o śledztwie charyzmatycznej dziennikarki Julity Wójcickiej, w nieoczywistej rozmowie o książkach, ulubionych lekturach, statystyce w czasach postprawdy i zakamarkach internetu. Bądźcie z nami! 🔥 Transmisja już 24 listopada o godz. 19:00 na fanpage\'ach Janina Daily & Jakub Szamałek Informacje pochodzą ze stron: https://www.facebook.com/events/1025204094631869/

24.11.2020
19:00 -

Janina Bąk & Jakub Szamałek | Spotkanie online

Zapraszamy na spotkanie online z Janiną Bąk (Janina Daily) i Jakubem Szamałkiem, autorem trylogii „Ukryta sieć”.
📘 Statystyczka i autorka bestsellerowej książki „Statystycznie rzecz biorąc, czyli ile trzeba zjeść czekolady, żeby dostać Nobla?”, oraz autor popularnej serii thrillerów o śledztwie charyzmatycznej dziennikarki Julity Wójcickiej, w nieoczywistej rozmowie o książkach, ulubionych lekturach, statystyce w czasach postprawdy i zakamarkach internetu.
Bądźcie z nami! 🔥
Transmisja już 24 listopada o godz. 19:00 na fanpage’ach Janina Daily
& Jakub Szamałek

Informacje pochodzą ze stron: https://www.facebook.com/events/1025204094631869/

Janina Bąk & Jakub Szamałek | Spotkanie online

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.