lubelskie

JANEK TRACZYK – Lublin Youth Festival 2021

W sobotę, 11 września 2021 roku, o godzinie 19:00, w Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego zaprosimy na koncert wyjątkowo zdolnego, młodego Artysty, który podbił serca publiczności Teatrów Buffo i Roma oraz widzów wielu programów telewizyjnych – przed Państwem Janek Traczyk z zespołem muzycznym!​
Publiczność rozgrzeje lubelska kompozytorka, wokalistka i gitarzystka, tworząca alternatywną muzykę pop – Monika Kowalczyk.
Koncert Janka Traczyka to idealna okazja, aby oderwać się od codziennego pędu i spotkać ze sztuką w żywej postaci. Wokalista zaśpiewa i zagra przy fortepianie, a towarzyszyć mu będzie zespół muzyczny. Można liczyć na łzy śmiechu i wzruszenia. Bez wątpienia będzie to wieczór pełen pięknych emocji! Podczas koncertu usłyszymy utwory autorskie Janka, w tym również premierowo w Lublinie materiał z wydanej niedawno debiutanckiej, solowej płyty „Nadal Jestem”.
Sprzedaż biletów na koncert rusza w poniedziałek, 21 czerwca 2021 r. o godzinie 16:00 on-line za pośrednictwem naszej strony www.
Ceny biletów:
60 złotych – I strefa (rzędy od I do VII)
45 złotych – II strefa (rzędy od VIII do XIV)
WIĘCEJ INFO: https://www.ddkbronowice.pl/…/janek-traczyk-lublin…

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/2023312654475173/

Udostępnij:

FacebookTwitter


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.