kujawsko-pomorskie
15.10 - 15.10.2021
19:00 - 20:30

15 PAŹDZIERNIKA ZAPRASZAMY DO BDK NA KONCERT JANKA TRACZYKA!
To pierwszy koncert w tym pandemicznym roku, z tym większą przyjemnością więc na niego zapraszamy. Janek Traczyk jest wokalistą znanym już brodnickiej publiczności, między innymi, z recitalu podczas koncertu “Moc muzyki”, organizatorem którego od wielu lat jest I L.O. w Brodnicy.
Ze sceną związany jest od lat. Już jako dziecko zadebiutował w głównej roli w operze dziecięcej „Pan Marimba”, w Teatrze Wielkim w Warszawie. W kolejnych latach występował w teatrze Studio Buffo, gdzie wcielał się, m.in., w rolę Jana, głównego bohatera musicalu „Metro”. W latach 2016-2019 roku występował w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni (jako poeta Gringoire – jedna z głównych postaci musicalu „Notre Dame de Paris”), a jesienią 2017 zadebiutował na deskach Teatru Muzycznego ROMA, w największej polskiej produkcji musicalowej „Piloci”, w której odgrywał główną rolę młodego, polskiego pilota.
Obecnie gra główną rolę w „Aidzie” i główną męską rolę w musicalu “Waitress” – również w Teatrze Muzycznym ROMA. W głównej roli Chrisa – żołnierza walczącego w Wietnamie, można zobaczyć go również w Teatrze Muzycznym w Łodzi, w słynnym musicalu „Miss Saigon”.
Janek Traczyk jest także wokalistą Studia Accantus, z którym nagrywa covery najbardziej kultowych produkcji musicalowych i filmowych.
Dał się poznać szerszej publiczności dzięki telewizyjnym programom muzycznym, takim jak „Szansa na Sukces”, „The Voice of Poland 2”, „Must Be The Music” oraz „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gdzie zdobył “Srebrną Twoją Twarz”.
Jego autorski materiał to muzyka popowa, ubrana w klimaty romantycznej ballady. Na koncercie usłyszymy utwory z debiutanckiego krążka “Nadal jestem”.
Koncert organizowany w ramach “BRODNICA POP FESTWIAL 2021”.

Informacje pochodzą ze strony organizatora imprezy Brodnica.

👉 Znajdź ciekawe wydarzenia kulturalne w naszej >>> wyszukiwarce imprez <<<

Udostępnij:


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skip to content