Spotkanie autorskie, Transmisja online

Jakub Małecki – spotkanie autorskie online

Jakub Małecki - spotkanie autorskie online 25 lutego o 17:00 na FB biblioteki w Kwidzynie odbędzie się spotkanie autorskie online z Jakubem Małeckim – pisarzem, autorem dziewięciu książek, m.in. bestsellerowego Dygotu, Rdzy oraz Śladów, nominowanych do Nagrody Literackiej NIKE. Spotkanie odbywa się w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki i jest finansowane ze środków Instytutu Książki. Zapraszamy! Jakub Małecki jest Laureatem Złotego Wyróżnienia Nagrody im. Jerzego Żuławskiego, nagrody Śląkfa oraz nagrody Książka Miesiąca „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI”, był również nominowany do Nagrody Literackiej Europy Środkowej „Angelus”, nagrody im. Stanisława Barańczaka, oraz dwukrotnie do Nagrody im. Janusza A. Zajdla. Publikował w „Przekroju“, „Newsweeku”, „Polityce”, „Angorze”, „Miesięczniku ZNAK”, „Nowej Fantastyce” i „Tygodniku Powszechnym”. W roku 2017 został laureatem stypendium „Młoda Polska” Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/1339054623140660/

25.02.2021
17:00 -
proanima.pl

Jakub Małecki – spotkanie autorskie online

25 lutego o 17:00 na FB biblioteki w Kwidzynie odbędzie się spotkanie autorskie online z Jakubem Małeckim – pisarzem, autorem dziewięciu książek, m.in. bestsellerowego Dygotu, Rdzy oraz Śladów, nominowanych do Nagrody Literackiej NIKE. Spotkanie odbywa się w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki i jest finansowane ze środków
Instytutu Książki. Zapraszamy!
Jakub Małecki jest Laureatem Złotego Wyróżnienia Nagrody im. Jerzego Żuławskiego, nagrody Śląkfa oraz nagrody Książka Miesiąca „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI”, był również nominowany do Nagrody Literackiej Europy Środkowej „Angelus”, nagrody im. Stanisława Barańczaka, oraz dwukrotnie do Nagrody im. Janusza A. Zajdla.
Publikował w „Przekroju“, „Newsweeku”, „Polityce”, „Angorze”, „Miesięczniku ZNAK”, „Nowej Fantastyce” i „Tygodniku Powszechnym”.
W roku 2017 został laureatem stypendium „Młoda Polska” Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/1339054623140660/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Jakub Małecki – spotkanie autorskie online

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.