fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Transmisja online

Jak powstaje wywiad? Stefan Truszczyński i Krzysztof Skowroński

Dzień dobry, to już dzisiaj o godz. 18 świetna rozmowa dwóch osobistości‼️👍 \"Jak powstaje wywiad? Stefan Truszczyński i Krzysztof Skowroński\" ➡️ Stefan Truszczyński Pierwszy z nich jest „chodzącą encyklopedią dziennikarstwa”. Doświadczenie zdobył m.in. podczas wielu lat pracy w Telewizji Polskiej. Autor licznych reportaży telewizyjnych i filmów dokumentalnych, m.in. o wrakach z II wojny światowej leżących na dnie Bałtyku, korespondent wojenny. Obecnie angażuje się w obronę ludzi i ich spraw – walczy o sprawiedliwość rolników wywłaszczanych w czasie budowy dróg, rodzin Żołnierzy Wyklętych, tropi samowolę deweloperów, pochyla się nad upadkiem firm na wybrzeżu. Publikuje m.in. w „Kurierze Wnet”. ➡️Krzysztof Skowroński to legenda polskiego dziennikarstwa radiowego. Zaczynał na początku lat 90. w Radiu ZET, był szefem Trójki, prowadził programy w Telewizji Polskiej, Polsacie, Telewizji Puls, założył Radio Wnet, teraz jest jego redaktorem naczelnym, a także prezesem Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

22.06.2020
18:00 - 20:00

Dzień dobry,
to już dzisiaj o godz. 18 świetna rozmowa dwóch osobistości‼️👍
“Jak powstaje wywiad? Stefan Truszczyński i Krzysztof Skowroński”

➡️ Stefan Truszczyński

Pierwszy z nich jest „chodzącą encyklopedią dziennikarstwa”. Doświadczenie zdobył m.in. podczas wielu lat pracy w Telewizji Polskiej. Autor licznych reportaży telewizyjnych i filmów dokumentalnych, m.in. o wrakach z II wojny światowej leżących na dnie Bałtyku, korespondent wojenny. Obecnie angażuje się w obronę ludzi i ich spraw – walczy o sprawiedliwość rolników wywłaszczanych w czasie budowy dróg, rodzin Żołnierzy Wyklętych, tropi samowolę deweloperów, pochyla się nad upadkiem firm na wybrzeżu. Publikuje m.in. w „Kurierze Wnet”.

➡️Krzysztof Skowroński

to legenda polskiego dziennikarstwa radiowego. Zaczynał na początku lat 90. w Radiu ZET, był szefem Trójki, prowadził programy w Telewizji Polskiej, Polsacie, Telewizji Puls, założył Radio Wnet, teraz jest jego redaktorem naczelnym, a także prezesem Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.