podlaskie

IV Ogólnopolski Konkurs Muzyki Sakralnej “Nadzieja w Chórze”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Muzyki Sakralnej „Nadzieja w Chórze”.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich chórów amatorskich i odbędzie się 26 czerwca 2021 r. w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Tykocinie, ul. 11 Listopada. Wybrzmi 30 chórów z całej Polski. Konkurs podzielony będzie na 7 kategorii, w tym chóry jednorodne, mieszane i parafialne. Jury złożone z doświadczonych chórmistrzów oceniać będzie między innymi kulturę brzmienia, interpretację, dobór repertuaru, agogikę, dykcję i ogólny wyraz artystyczny. Dla najlepszych przygotowano szereg nagród. Wystarczy tylko wspomnieć, że na zwycięzcę czeka Grand Prix i nagroda pieniężna wysokości 5 000 zł. Przewidziana jest również nagroda specjalna Burmistrza Miasta Tykocin za najlepsze wykonanie utworu kompozytora polskiego. Dla najlepszego dyrygenta konkursu przewidziana jest nagroda finansowa Dyrektora Radia Nadzieja.

IV Ogólnopolski Konkurs Muzyki Sakralnej jest świetną propozycją nie tylko dla wielbicieli sakralnych brzmień. Wydarzenie będzie doskonałą okazją, aby wspólnie z przyjaciółmi i rodziną zwiedzić Tykocin, wsłuchując się w najwspanialsze chóralne kompozycje świata. Start o godzinie 9:00, wstęp wolny.

Regulamin i karta zgłoszenia dostępny na stronie:
http://konkurschoralny.radionadzieja.pl/
Organizatorem konkursu jest Radio Nadzieja.

Informacje pochodzą ze strony:
https://www.facebook.com/events/452386206143144

Udostępnij:

FacebookTwitter


Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.