fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Konkurs

IV Konkurs dla Nauczycieli Muzyki. Najlepsza lekcja o muzyce polskiej

IV Konkurs dla Nauczycieli Muzyki. Najlepsza lekcja o muzyce polskiej Serdecznie zapraszamy nauczycieli muzyki ze szkół ogólnokształcących* do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy audiowizualny materiał dydaktyczny o muzyce polskiej! Rok szkolny 2019/2020 postawił przed nauczycielami nowe wyzwania. Przez kilka miesięcy wszyscy intensywnie uczyliśmy się pracy zdalnej. Nauczyciele korzystali z narzędzi cyfrowych, przygotowując dla swoich uczniów rozmaite materiały dydaktyczne i prowadząc lekcje za pośrednictwem komunikatorów internetowych. Zachęcamy, żeby zdobyte w ten sposób doświadczenia wykorzystać w konkursie na najlepszy audiowizualny materiał dydaktyczny poświęcony polskiej muzyce należącej do repertuaru klasycznego. Jak wziąć udział w konkursie? Należy napisać scenariusz i zrealizować go, nagrywając lekcję. Nagrania o długości od 20 do 25 min. wraz ze scenariuszami i formularzami zgłoszeniowymi należy nadsyłać do 8 listopada 2020 r. na adres edukacja@nifc.pl. Do nadsyłania prac konkursowych polecamy korzystanie ze strony wetransfer.com. Można także skorzystać z nagrania, które już zrealizowano, jeśli powstało ono w tym roku. Uwaga: na nagraniach nie mogą być widoczni uczniowie! Nagrody zostaną przyznane w dwóch kategoriach: 1. najlepsza lekcja dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej; 2. najlepsza lekcja dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone na naszej stronie internetowej 15 listopada 2020 r. Do wygrania atrakcyjne nagrody sponsorowane przez firmę Yamaha: sprzęt grający dla nauczyciela i pianino dla szkoły! Formularz zgłoszeniowy, regulamin Konkursu oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://muzeum.nifc.pl/pl/muzeum/aktualnosci/1277 Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/369867977707947

IV Konkurs dla Nauczycieli Muzyki. Najlepsza lekcja o muzyce polskiej

Serdecznie zapraszamy nauczycieli muzyki ze szkół ogólnokształcących* do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy audiowizualny materiał dydaktyczny o muzyce polskiej!
Rok szkolny 2019/2020 postawił przed nauczycielami nowe wyzwania. Przez kilka miesięcy wszyscy intensywnie uczyliśmy się pracy zdalnej. Nauczyciele korzystali z narzędzi cyfrowych, przygotowując dla swoich uczniów rozmaite materiały dydaktyczne i prowadząc lekcje za pośrednictwem komunikatorów internetowych. Zachęcamy, żeby zdobyte w ten sposób doświadczenia wykorzystać w konkursie na najlepszy audiowizualny materiał dydaktyczny poświęcony polskiej muzyce należącej do repertuaru klasycznego.

Jak wziąć udział w konkursie?
Należy napisać scenariusz i zrealizować go, nagrywając lekcję. Nagrania o długości od 20 do 25 min. wraz ze scenariuszami i formularzami zgłoszeniowymi należy nadsyłać do 8 listopada 2020 r. na adres edukacja@nifc.pl. Do nadsyłania prac konkursowych polecamy korzystanie ze strony wetransfer.com. Można także skorzystać z nagrania, które już zrealizowano, jeśli powstało ono w tym roku.

Uwaga: na nagraniach nie mogą być widoczni uczniowie!

Nagrody zostaną przyznane w dwóch kategoriach:
1. najlepsza lekcja dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej;
2. najlepsza lekcja dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej.
Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone na naszej stronie internetowej 15 listopada 2020 r.

Do wygrania atrakcyjne nagrody sponsorowane przez firmę Yamaha: sprzęt grający dla nauczyciela i pianino dla szkoły!
Formularz zgłoszeniowy, regulamin Konkursu oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://muzeum.nifc.pl/pl/muzeum/aktualnosci/1277

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/369867977707947

Udostępnij:

FacebookTwitter


IV Konkurs dla Nauczycieli Muzyki. Najlepsza lekcja o muzyce polskiej

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.