fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Transmisja online, Warsztaty, Edukacja kulturalna

Instytut Francuski zaprasza na warsztaty filmowe

„Nie chodzi o kręcenie filmów, lecz o kręcenie swoich filmów”. To zdanie Alberta Dupontela odzwierciedla zamysł warsztatów, przeznaczonych zarówno dla tych, którzy kochają kino, jaki i dla tych, którzy go nie znają, dla tych którzy oglądają filmy, oraz dla tych którzy pragną dowiedzieć się jak powstaje film lub rozwinąć umiejętności w tej dziedzinie. Uczestnicy zajęć pogłębią wiedzę w zakresie kina francuskojęzycznego i spróbują swoich sił w roli filmowców. Każdy z nich będzie mógł zaangażować się w pracę nad filmem, który zostanie zaprezentowany publiczności. Daty: od 14/01/2021 do 25/03/2021 Terminy kursów: w godz. 20:00-21:30 Kursy standardowe Czas trwania: 1 raz w tygodniu/ czwartek Więcej informacji o kursie: https://www.institutfrancais.pl/.../show/warsztaty-filmowe https://www.institutfrancais.pl/.../show/atelier-de-cinema Zapisy: https://www.institutfrancais.pl/pl/zapisy Kontakt: https://www.institutfrancais.pl/pl/sekretariat-kursow Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/840584000050338/

14.01.2021
20:00 - 21:00

„Nie chodzi o kręcenie filmów, lecz o kręcenie swoich filmów”.

To zdanie Alberta Dupontela odzwierciedla zamysł warsztatów, przeznaczonych zarówno dla tych, którzy kochają kino, jaki i dla tych, którzy go nie znają, dla tych którzy oglądają filmy, oraz dla tych którzy pragną dowiedzieć się jak powstaje film lub rozwinąć umiejętności w tej dziedzinie. Uczestnicy zajęć pogłębią wiedzę w zakresie kina francuskojęzycznego i spróbują swoich sił w roli filmowców. Każdy z nich będzie mógł zaangażować się w pracę nad filmem, który zostanie zaprezentowany publiczności.

Daty: od 14/01/2021 do 25/03/2021
Terminy kursów: w godz. 20:00-21:30
Kursy standardowe
Czas trwania: 1 raz w tygodniu/ czwartek
Więcej informacji o kursie: https://www.institutfrancais.pl/…/show/warsztaty-filmowe
https://www.institutfrancais.pl/…/show/atelier-de-cinema
Zapisy: https://www.institutfrancais.pl/pl/zapisy
Kontakt: https://www.institutfrancais.pl/pl/sekretariat-kursow

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/840584000050338/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Instytut Francuski zaprasza na warsztaty filmowe

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.