fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl
dolnoslaskie

Koncert

Igor Herbut – „Chrust” – koncert prapremierowy

Igor Herbut – „Chrust” – koncert prapremierowy Na solowy album Igora Herbuta czekaliśmy przez ponad osiem lat, ale warto było uzbroić się w cierpliwość: „Chrust” to pierwszy solowy krążek artysty – piękny, dojrzały i bezwzględnie szczery! Igor, choć znany jest z troski o swoją prywatność, nowym albumem wpuszcza słuchaczy w swój świat. UWAGA, ZMIANA TERMINU: koncert odbędzie się 5 marca 2021 roku. – Razem z Harrym, Piotrkiem, Tomkiem i Przemkiem zagramy dla Was po raz pierwszy materiał z mojego solowego albumu. Do zobaczenia kochany Wrocławiu. Wrocławiu, w którym wszystko się rozpoczyna! – Igor Herbut. Bilety na koncert w Imparcie są w sprzedaży: 99 PLN - I miejsca 89 PLN - II miejsca 79 PLN - III miejsca (balkon) Posiadaczom UrbanCard Premium przysługuje 20% zniżki. Zniżka naliczana jest w kasach stacjonarnych w Imparcie i w Barbarze https://strefakultury.pl/igor-herbut-chrust-koncert/ Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/628734037776394

05.03.2021
19:00 - 20:30

Igor Herbut – „Chrust” – koncert prapremierowy

Na solowy album Igora Herbuta czekaliśmy przez ponad osiem lat, ale warto było uzbroić się w cierpliwość: „Chrust” to pierwszy solowy krążek artysty – piękny, dojrzały i bezwzględnie szczery! Igor, choć znany jest z troski o swoją prywatność, nowym albumem wpuszcza słuchaczy w swój świat.

UWAGA, ZMIANA TERMINU:
koncert odbędzie się 5 marca 2021 roku.
– Razem z Harrym, Piotrkiem, Tomkiem i Przemkiem zagramy dla Was po raz pierwszy materiał z mojego solowego albumu.
Do zobaczenia kochany Wrocławiu.
Wrocławiu, w którym wszystko się rozpoczyna! – Igor Herbut.
Bilety na koncert w Imparcie są w sprzedaży:
99 PLN – I miejsca
89 PLN – II miejsca
79 PLN – III miejsca (balkon)

Posiadaczom UrbanCard Premium przysługuje 20% zniżki.
Zniżka naliczana jest w kasach stacjonarnych w Imparcie i w Barbarze
https://strefakultury.pl/igor-herbut-chrust-koncert/

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/628734037776394

Udostępnij:

FacebookTwitter


Igor Herbut – „Chrust” – koncert prapremierowy

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.