podlaskie

Podlaski Festiwal Operetkowy to najnowsza inicjatywa kulturalna Stowarzyszenia Operetka Wrocławska, której pierwsza edycja stanowi zaczątek cyklicznych prezentacji najpiękniejszych dzieł operetkowych w całym regionie Podlasia.
Zapraszamy 5 sierpnia o godz. 19:00 na plac przy Ośrodku Kultury w Łapach na plenerowy koncert operetkowy w brawurowym wykonaniu znakomitych śpiewaków (Liza Wesołowska, Tomasz Maleszewski, Damian Domalewski) oraz tancerzy baletu Teatru Scena Kamienica z największymi przebojami takich twórców, jak: Johann Strauss, Emmerich Kalman, Franz Lehar i inni! Nie zabraknie licznych anegdot związanych z lekką odmianą opery w wydaniu prowadzącego Macieja Michałkowskiego. Tak jak przed dwoma wiekami wędrowne trupy teatralne odwiedzały miasta i wsie, tak i my pragniemy umilić czas koncertami dostarczanymi bezpośrednio pod miejsce zamieszkania!
W programie koncertu nie zabraknie największych szlagierów z operetek „Księżniczka Czardasza”, „Zemsta Nietoperza”, „Wesoła Wdówka”, „Baron Cygański” i innych, a także czardaszy, walców i foxtrottów.
Dla dzieci uczestniczących w wydarzeniu będą wręczane kolorowanki „Pokoloruj operetkę” wraz z ciekawostkami, rebusami, krzyżówką i wykreślanką. Gorąco zachęcamy do przesyłania prac dzieci, abyśmy stworzyli wielką galerię zdjęć. Autorzy kolorowanek, które zbiorą najwięcej polubień na profilu Facebook Stowarzyszenia otrzymają wyjątkowe nagrody niespodzianki!
Na wydarzenie zapraszamy:
5 SIERPNIA 2021 GODZ. 19:00
PLAC PARKINGOWY ZA DOMEM KULTURY
Wydarzenie odbywa się zgodnie z aktualnymi zasadami bezpieczeństwa w związku ze stanem epidemii w Polsce. Prosimy o stosowanie się do komunikatów emitowanych przed koncertem.
Koncert odbywa się także w przypadku opadów deszczu.
Projekt pt. I Podlaski Festiwal Operetkowy” został dofinansowany z budżetu Gminy Łapy

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/s/i-podlaski-festiwal-operetkowy/521321305748154/

Udostępnij:

FacebookTwitter


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll Up
Skip to content