podlaskie

Skrzypce na dachu, czyli klasyka dla wszystkich to nie tylko projekt, to wartość szczególnie ważna dla nas artystów która w działaniu jednostronnym wytwarza ciągłą możliwość aktywnego dzielenia się sztuką z audiencją . Kultura w sieci jest w obecnym czasie niezwykle istotna, podnosi na duchu, kreuje empatię, łączy polskie społeczeństwo. Ze względu na zamknięte instytucje takie jak szkoły, uczelnie koncerty online aktywują uczniów, studentów, do działania, wspierają ich mentalnie, pobudzają do pracy nad własnym warsztatem. Jest to niezwykle istotna kwestia podtrzymywania stałej aktywności w społeczeństwie, hamująca destrukcyjne myślenie oraz bezsilność.

Wraz z Wioletta Fluda – Tkaczyk wykonamy dla Was VII Sonatę Skrzypcową Ludwiga van Beethoven oraz Ernesta Chausson Poeme, z rozpoczynającym koncert Kaprysem Polskim naszej wspaniałej, polskiej kompozytorki Grażyny Bacewicz!

Projekt zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kultura w sieci.

link do koncertu:

oraz:
https://www.facebook.com/watch/?v=272989610810423

Udostępnij:

FacebookTwitter


Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.