fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl
slaskie

Koncert

Hurts Official Event, MCK Katowice, 07.04.2021

Hurts PUBLIKUJE TELEDYSK DO NOWEGO, PROWOKUJĄCEGO UTWORU ‘SOMEBODY’ + OGŁASZA TRASĘ ‘FAITH’ WORLD TOUR 6 KWIETNIA 2021 - COS TORWAR, WARSZAWA 7 KWIETNIA 2021 - MCK, KATOWICE ZOBACZ VIDEO-> https://youtu.be/dOVMgI6RmVw PO ZAKUP/STREAMING PIOSENKI WEJDŹ TUTAJ-> https://hurts.ffm.to/somebody Planowany na 4 września, długo oczekiwany album „Faith” wytycza nową erę dla zespołu. Powstała pomimo przeciwności losu grupa zmagała się z kreatywnym przestojem, aby ukazać się silniejszą, bardziej surową i lepszą niż kiedykolwiek. Po dotychczas opublikowanych piosenkach “Voices”, “Suffer” i “Redemption’, dzisiaj Hurts udostępniają “Somebody”. Dzięki znakomitemu połączeniu wysmakowanego popu z prawdziwie dynamiczną nutą „Somebody” zdecydowanie poszerza paletę brzmień grupy w stosunku do jej poprzednich utworów. W podnoszącej na duchu kompozycji wpływowe aranżacje Adama Andersona pozwalają wokalowi Theo Hutchcraft\'a wznieść się jeszcze wyżej. Wideo do tego numeru kontynuuje pasję zespołu Hurts do konceptualizacji, w której Hutchcraft zachowuje pozory, przemierzając surrealistyczne miasto zamieszkałe przez egzotyczne ptaki; jego puste stąpanie jest podtrzymywane tylko przez gwałtowne szarpnięcia, jak gdyby demon był poddawany egzorcyzmom, zanim osiąga punkt kulminacyjny w szalonym, swobodnym tańcu. „Somebody” kontynuuje tradycję klasycznej oprawy wizualnej Hurts; jest przemyślany, wypełniony sztuką i potężny, pełen podprogowego znaczenia. O nowej piosence zespół mówi: „SOMEBODY to piosenka o buncie, uporze, sile i wznoszeniu się po tym, gdy zostałeś powalony. To odmiana wobec dotychczas opublikowanych piosenek, ale pokazuje intensywność i energię, które charakteryzują część nowego albumu”. Wraz z premierą „Somebody” Hurts ogłasza powrót do ich duchowego domu – sceny koncertowej – i zaprasza na ‘Faith’ World Tour. Trasa obejmuje 17 krajów, potrwa 3 miesiące, startuje 11 lutego 2021 roku w Azerbejdżanie, następnie zawita do Kazachstanu, Rosji, Finlandii, Estonii, Łotwy, Litwy, Białorusi, Ukrainy, Słowacji, Czech, Niemiec, Polski, Szwajcarii, Holandii, Belgii i Wielkiej Brytanii, gdzie zakończy się specjalnym występem w Manchesterze - 16 kwietnia. Przedsprzedaż dla posiadaczy kart Citi Handlowy rozpoczyna się w środę, 5 sierpnia o 10.00 i potrwa do piątku, 7 sierpnia do 9.00. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 6 sierpnia o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do piątku, 7 sierpnia do 10.00. Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w piątek, 7 sierpnia o 10.00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl. Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/1041156719633955/

07.04.2021
18:00 - 21:00

Hurts PUBLIKUJE TELEDYSK DO NOWEGO, PROWOKUJĄCEGO UTWORU ‘SOMEBODY’
+

OGŁASZA TRASĘ ‘FAITH’ WORLD TOUR

6 KWIETNIA 2021 – COS TORWAR, WARSZAWA
7 KWIETNIA 2021 – MCK, KATOWICE

ZOBACZ VIDEO-> https://youtu.be/dOVMgI6RmVw
PO ZAKUP/STREAMING PIOSENKI WEJDŹ TUTAJ-> https://hurts.ffm.to/somebody

Planowany na 4 września, długo oczekiwany album „Faith” wytycza nową erę dla zespołu. Powstała pomimo przeciwności losu grupa zmagała się z kreatywnym przestojem, aby ukazać się silniejszą, bardziej surową i lepszą niż kiedykolwiek. Po dotychczas opublikowanych piosenkach “Voices”, “Suffer” i “Redemption’, dzisiaj Hurts udostępniają “Somebody”.

Dzięki znakomitemu połączeniu wysmakowanego popu z prawdziwie dynamiczną nutą „Somebody” zdecydowanie poszerza paletę brzmień grupy w stosunku do jej poprzednich utworów. W podnoszącej na duchu kompozycji wpływowe aranżacje Adama Andersona pozwalają wokalowi Theo Hutchcraft’a wznieść się jeszcze wyżej. Wideo do tego numeru kontynuuje pasję zespołu Hurts do konceptualizacji, w której Hutchcraft zachowuje pozory, przemierzając surrealistyczne miasto zamieszkałe przez egzotyczne ptaki; jego puste stąpanie jest podtrzymywane tylko przez gwałtowne szarpnięcia, jak gdyby demon był poddawany egzorcyzmom, zanim osiąga punkt kulminacyjny w szalonym, swobodnym tańcu. „Somebody” kontynuuje tradycję klasycznej oprawy wizualnej Hurts; jest przemyślany, wypełniony sztuką i potężny, pełen podprogowego znaczenia.

O nowej piosence zespół mówi:
„SOMEBODY to piosenka o buncie, uporze, sile i wznoszeniu się po tym, gdy zostałeś powalony. To odmiana wobec dotychczas opublikowanych piosenek, ale pokazuje intensywność i energię, które charakteryzują część nowego albumu”.

Wraz z premierą „Somebody” Hurts ogłasza powrót do ich duchowego domu – sceny koncertowej – i zaprasza na ‘Faith’ World Tour. Trasa obejmuje 17 krajów, potrwa 3 miesiące, startuje 11 lutego 2021 roku w Azerbejdżanie, następnie zawita do Kazachstanu, Rosji, Finlandii, Estonii, Łotwy, Litwy, Białorusi, Ukrainy, Słowacji, Czech, Niemiec, Polski, Szwajcarii, Holandii, Belgii i Wielkiej Brytanii, gdzie zakończy się specjalnym występem w Manchesterze – 16 kwietnia.

Przedsprzedaż dla posiadaczy kart Citi Handlowy rozpoczyna się w środę, 5 sierpnia o 10.00 i potrwa do piątku, 7 sierpnia do 9.00. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 6 sierpnia o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do piątku, 7 sierpnia do 10.00. Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w piątek, 7 sierpnia o 10.00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/1041156719633955/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Hurts Official Event, MCK Katowice, 07.04.2021

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.