podlaskie
07.05.2021
19:00 - 23:00

BILETY
Przedsprzedaż: 20 zł
W dniu koncertu: 30 zł
START: 20:00
Koncert promujący najnowszy album “Próchno”.
Krążek zawiera 11 kompozycji, poruszających w większości tematy patologii społecznych, z którymi spotykamy się na co dzień. Teksty opowiadają o erozji ludzkich wartości i uczuć w różnych klasach społeczeństwa. HOOK bierze na tapetę miedzy innymi problem wychowania młodzieży, kwestie mobbingu w pracy, znęcania się nad zwierzętami, alkoholizmu w rodzinie, życia w strachu w dobie ataków terrorystycznych, czy tez obsesyjno-kompulsywnego perfekcjonizmu prowadzonego do alienacji.
Wszystkie teksty okraszone są mocnym, hardrockowym brzmieniem gitar. Refreny utworów po pierwszym przesłuchaniu zapadają w pamięć, a rytmiczne riffy wyzwalają w odbiorcy pozytywna energię.
Gitara, wokal – Mateusz Salata
Gitara, wokal – Paweł „Oko” Okła
Gitara basowa – Marcin „Broda” Padusiński
Perkusja – Bartek Adamczyk
Realizacja nagrań, edycja, mix i mastering – Mateusz Salata
Grafika i rysunki – Mateusz Twardoch
HOOK powstał 10 października 2014 roku z inicjatywy Mateusza Salaty. Nazwa zespołu, którą wymyślił lider (z ang.) określa najbardziej chwytliwy element w piosence. Grupa ma na koncie 2 albumy: „BUNT“ (2016) oraz „PRÓCHNO“ (2020). HOOK znany jest z takich rozgłośni jak: Antyradio, Eska Rock, Trójka, czy RDC. W 2019 roku zwyciężyli X edycję olsztyńskiej bitwy kapel – KORTOFEST. Teksty zespołu w większości opowiadają o erozji ludzkich wartości i zasad. Biorą na tapetę problemy i patologie społeczne, z którymi człowiek zmaga się na co dzień. Wszystko to okraszone jest chwytliwymi melodiami i hardrockowymi, rytmicznymi riffami. HOOK to muzyka dla ludzi, w których żyłach płynie krew a nie woda!

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/587787611924894

Udostępnij:

FacebookTwitter


Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.