fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Spektakl

Historia z Czarno-Białym Tłem

Wiosna 2020. Zatrzymanie Świata na kilka oddechów. Cztery ściany, tykanie zegara i cisza. Nagle pojawia się Opowieść. Z tego co mamy pod ręką, tworzymy formy plastyczne. Rodzi się muzyka, a cały dom zamienia w Teatr. Aparatem fotograficznym nagrywamy scena po scenie… To jest jak Sen... MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na prapremierę najnowszego spektaklu lalkowego Teatru Form Korzunowicz! Przede wszystkim dla dorosłych, ale nie ma przeciwwskazań dla widza młodszego. „Historia z Czarno-Białym Tłem” to opowieść o życiu pewnej pary, jej drogi przez życie i poszukiwania właściwego miejsca na Ziemi. Wszystko w konwencji czarnego teatru. Teatr Form Niezależnych Korzunowicz Olsztyn Historia z Czarno-Białym Tłem 👉 20 czerwca (sobota) // 17:00 fb MOK Olsztyn

20.06.2020
17:00 - 17:30

Wiosna 2020.
Zatrzymanie Świata na kilka oddechów.
Cztery ściany, tykanie zegara i cisza.
Nagle pojawia się Opowieść.
Z tego co mamy pod ręką, tworzymy formy plastyczne.
Rodzi się muzyka, a cały dom zamienia w Teatr.
Aparatem fotograficznym nagrywamy scena po scenie…
To jest jak Sen…

MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na prapremierę najnowszego spektaklu lalkowego Teatru Form Korzunowicz! Przede wszystkim dla dorosłych, ale nie ma przeciwwskazań dla widza młodszego. „Historia z Czarno-Białym Tłem” to opowieść o życiu pewnej pary, jej drogi przez życie i poszukiwania właściwego miejsca na Ziemi. Wszystko w konwencji czarnego teatru.

Teatr Form Niezależnych Korzunowicz Olsztyn
Historia z Czarno-Białym Tłem
👉 20 czerwca (sobota) // 17:00
fb MOK Olsztyn

Historia z Czarno-Białym Tłem

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.