fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Webinar, Wykład

Historia po królewsku. Oglądaj webinaria Zamku Królewskiego

Zapraszamy na kolejne odsłony zamkowych webinariów pod wspólnym hasłem \"Historia po królewsku\". Podczas tych spotkań nasi eksperci przybliżą dzieje Zamku i jego otoczenia, zaprezentują perły naszej kolekcji oraz wystawy czasowe, których nie można przegapić. Odpowiedzą również na pytania, które można będzie zadać na żywo w komentarzach. Na transmisje webinariów zapraszamy o stałej porze – godz. 18.00 w pierwszy poniedziałek miesiąca – na Facebooku i naszej stronie internetowej. Najbliższe spotkanie: 3 sierpnia 2020 r. \"Zamek Królewski w czasie Powstania Warszawskiego\" Prowadzenie: prof. ucz. dr hab. Piotr Majewski (historyk, UKSW) i Norbert Bączyk (archeolog, historyk) 10 sierpnia 2020 r. \"Wojna 1920 roku w w sztuce\" Prowadzenie: dr Anna Myślińska Poprzednie webinaria: bit.ly/Historia_po_Królewsku

Zapraszamy na kolejne odsłony zamkowych webinariów pod wspólnym hasłem “Historia po królewsku”.

Podczas tych spotkań nasi eksperci przybliżą dzieje Zamku i jego otoczenia, zaprezentują perły naszej kolekcji oraz wystawy czasowe, których nie można przegapić.

Odpowiedzą również na pytania, które można będzie zadać na żywo w komentarzach.

Na transmisje webinariów zapraszamy o stałej porze – godz. 18.00 w pierwszy poniedziałek miesiąca – na Facebooku i naszej stronie internetowej.

Najbliższe spotkanie:
3 sierpnia 2020 r.
“Zamek Królewski w czasie Powstania Warszawskiego”
Prowadzenie: prof. ucz. dr hab. Piotr Majewski (historyk, UKSW) i Norbert Bączyk (archeolog, historyk)

10 sierpnia 2020 r.
“Wojna 1920 roku w w sztuce”
Prowadzenie: dr Anna Myślińska

Poprzednie webinaria:
bit.ly/Historia_po_Królewsku

Historia po królewsku. Oglądaj webinaria Zamku Królewskiego

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.