fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl
malopolskie

Spektakl

Gra z Kantorem. Projekcje spektakli – wracamy!

Gra z Kantorem. Projekcje spektakli – wracamy! \"Gra z Kantorem\" to zainaugurowany w 2018 roku cykl projekcji spektakli teatralnych najważniejszych światowych reżyserów, odwołujących się poprzez formę, treść lub ideę do twórczości Tadeusza Kantora. Tegoroczna edycja programu została poszerzona o polskich twórców. Intrygujące, nieoczywiste i prowokujące spektakle zostały wyselekcjonowane przez czwórkę kuratorów, krakowskich teatrologów – Annę Różę Burzyńską, Małgorzatę Jabłońską, Tadeusza Kornasia i Dariusza Kosińskiego. Każdą projekcję poprzedza krótka prelekcja na temat twórczości prezentowanego artysty w kontekście ponadczasowego fenomenu Teatru Śmierci. \"Gra z Kantorem\" stanowi autorskie kompendium teatru współczesnego, będącego kontynuacją – a czasem odrzuceniem – idei Tadeusza Kantora. Pokazy odbywają się raz w miesiącu. ZAPRASZAMY NA LETNIE POKAZY SPEKTAKLI NA PLACU CRICOTEKI --> https://www.facebook.com/events/323495188679751/ Wstęp na wszystkie wydarzenia cyklu jest bezpłatny. Patronat medialny: Didaskalia Gazeta Teatralna Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/440974920118768

Gra z Kantorem. Projekcje spektakli – wracamy!

“Gra z Kantorem” to zainaugurowany w 2018 roku cykl projekcji spektakli teatralnych najważniejszych światowych reżyserów, odwołujących się poprzez formę, treść lub ideę do twórczości Tadeusza Kantora. Tegoroczna edycja programu została poszerzona o polskich twórców.
Intrygujące, nieoczywiste i prowokujące spektakle zostały wyselekcjonowane przez czwórkę kuratorów, krakowskich teatrologów – Annę Różę Burzyńską, Małgorzatę Jabłońską, Tadeusza Kornasia i Dariusza Kosińskiego. Każdą projekcję poprzedza krótka prelekcja na temat twórczości prezentowanego artysty w kontekście ponadczasowego fenomenu Teatru Śmierci.
“Gra z Kantorem” stanowi autorskie kompendium teatru współczesnego, będącego kontynuacją – a czasem odrzuceniem – idei Tadeusza Kantora. Pokazy odbywają się raz w miesiącu.
ZAPRASZAMY NA LETNIE POKAZY SPEKTAKLI NA PLACU CRICOTEKI –> https://www.facebook.com/events/323495188679751/
Wstęp na wszystkie wydarzenia cyklu jest bezpłatny.
Patronat medialny: Didaskalia Gazeta Teatralna

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/440974920118768

Gra z Kantorem. Projekcje spektakli – wracamy!

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.