podlaskie

Górecki & Kogut – letnia scena Sześcian Pub

Połączenie fortepianu i perkusji od dawnych czasów króluje w muzyce boogie-woogie. Jest ono niezawodne i sprawia, że nogi same rwą się do tańca! Od czasu, gdy młody pianista, organista, wokalista i autor tekstów, Michał Górecki, spotkał się z grającym bardzo różnorodną muzykę, perkusistą Piotrem Kogutem – Białystok może poszczycić się pierwszym tego typu składem. Muzycy mają za sobą kilka miesięcy prób w kanciapie i wprost nie mogą się doczekać kontaktu z ŻYWĄ publicznością.
Duo wykonuje muzykę z pogranicza bluesa, rockabilly, soulu, jazzu, muzyki gospel, wszelkiej muzyki amerykańskiej. Pośród energetycznych kawałków, pojawiają się utwory spokojne, wręcz balladowe. Michał stara się zawrzeć w nich, to co akurat leży mu na sercu, nie omijając bliskiego Jemu przekazu o Chrześcijańskiej Miłości Boga, tematu relacji międzyludzkich i wszystkiego, co nieraz trudne, ale słuszne w życiu człowieka. (Właśnie to jest, bowiem najważniejsze w bluesie – autentyczność i szczerość!)
Michał Górecki (lat 17 – !!!) – Instr. Klawiszowe, Wokal
Piotr Kogut – Perkusja, perkusjonalia
wstęp 15 zł.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/2828869777428097/

Udostępnij:

FacebookTwitter


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.