fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl
pomorskie

Koncert

Gala Operowa – arcydzieła opery włoskiej i francuskiej

Gala Operowa - arcydzieła opery włoskiej i francuskiej W programie Gali Operowej znajdą się najjaśniejsze, pełne piękna i namiętności melodie z oper włoskich i francuskich - arie, duety i ensamble ulubionych przez wszystkich kompozytorów Verdiego, Rossiniego, Donizettiego, Bizeta i Gounoda. W tych nieśmiertelnych kreacjach kryje się cała paleta uczuć. W koncertach wezmą udział soliści światowych scen i laureaci międzynarodowych konkursów o wyjątkowo pięknych głosach. Zapraszamy na spotkanie z ulubionymi bohaterami. To koncert którego nie możecie Państwo przegapić. Igor Stroin - tenor (Węgry/Ukraina) Galina Benevich - sopran liryczny (Izrael/Rosja) Eliza Kruszczyńska - sopran dramatyczny (Włochy/Polska) Katarzyna Haras - mezzosopran (Polska) Akompaniator - Katarzyna Neugebauer Program koncertu: 1. J.Offenbach \"Barcarolle\" z opery \"Opowieści Hoffmanna\" 2. Ch.Gounod “Je veux vivre” z opery \"Romeo i Julia\" 3. G.Puccini “Vissi d’arte” z opery \"Tosca\" 4. G.Verdi “Canzona del velo” z opery “Don Carlos” 5. G.Puccini “O soave fanculla” z opery “Cyganeria” 6. G.Verdi “E strano... Sempre libera” z opery “Traviata” 7. G.Verdi “Un di, felice” z opery “Traviata” 8. V.Bellini duet z opery “Norma” 9. G.Puccini “Nessun Dorma”z opery “Turandot” 10. C.Saint-Saens “Mon coeur” z opery \"Samson i Dalila\" 11. G.Puccini duet z opery “Madama Batterfly” 12. L.Delibes \"Duet Kwiatów\" z opery “Lakme” 13. Ch.Gounod Aria Małgorzaty z opery “Faust” 14. F.Lehar duet “Usta milcza, dusza śpiewa” z operetki “Wesoła Wdówka” 15. G.Verdi “Libiamo” z opery \"Traviata\" *Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie Bilety 100 zł: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/54609/S%C5%82upsk/Gala+Operowa/ Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/339062077282426/

08.03.2021
18:00 - 20:00

Gala Operowa – arcydzieła opery włoskiej i francuskiej

W programie Gali Operowej znajdą się najjaśniejsze, pełne piękna i namiętności melodie z oper włoskich i francuskich – arie, duety i ensamble ulubionych przez wszystkich kompozytorów Verdiego, Rossiniego, Donizettiego, Bizeta i Gounoda. W tych nieśmiertelnych kreacjach kryje się cała paleta uczuć.
W koncertach wezmą udział soliści światowych scen i laureaci międzynarodowych konkursów o wyjątkowo pięknych głosach. Zapraszamy na spotkanie z ulubionymi bohaterami.
To koncert którego nie możecie Państwo przegapić.

Igor Stroin – tenor (Węgry/Ukraina)
Galina Benevich – sopran liryczny (Izrael/Rosja)
Eliza Kruszczyńska – sopran dramatyczny (Włochy/Polska)
Katarzyna Haras – mezzosopran (Polska)
Akompaniator – Katarzyna Neugebauer

Program koncertu:
1. J.Offenbach “Barcarolle” z opery “Opowieści Hoffmanna”
2. Ch.Gounod “Je veux vivre” z opery “Romeo i Julia”
3. G.Puccini “Vissi d’arte” z opery “Tosca”
4. G.Verdi “Canzona del velo” z opery “Don Carlos”
5. G.Puccini “O soave fanculla” z opery “Cyganeria”
6. G.Verdi “E strano… Sempre libera” z opery “Traviata”
7. G.Verdi “Un di, felice” z opery “Traviata”
8. V.Bellini duet z opery “Norma”
9. G.Puccini “Nessun Dorma”z opery “Turandot”
10. C.Saint-Saens “Mon coeur” z opery “Samson i Dalila”
11. G.Puccini duet z opery “Madama Batterfly”
12. L.Delibes “Duet Kwiatów” z opery “Lakme”
13. Ch.Gounod Aria Małgorzaty z opery “Faust”
14. F.Lehar duet “Usta milcza, dusza śpiewa” z operetki “Wesoła Wdówka”
15. G.Verdi “Libiamo” z opery “Traviata”
*Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie
Bilety 100 zł: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/54609/S%C5%82upsk/Gala+Operowa/

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/339062077282426/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Gala Operowa – arcydzieła opery włoskiej i francuskiej

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.