fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl
dolnoslaskie

Koncert

Fisz Emade Tworzywo / Wałbrzych / 26.02.2021r – zmiana daty!

Fisz Emade Tworzywo / Wałbrzych / 26.02.2021r - zmiana daty!   Fisz Emade Tworzywo - ZMIANA DATY! 26.02.2021r. (sobota), godz. 19:00 (sobota) Stara Kopalnia, Wałbrzych, ul. Wysockiego 29 Uwaga! Ze względu na oficjalne decyzje rządowe o COVID-19 i troskę o bezpieczeństwo uczestników imprezy, zaplanowany na 04.04.2020 koncert Fisz Emade Tworzywo zostaje przeniesiony na 26.02.2021r. Godzina koncertu pozostaje bez zmian. Zakupione bilety zachowują ważność. Przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za okazaną wyrozumiałość. BILETY : sprzedaż biletów rusza od 6 grudnia godz. 12:00 https://biletyna.pl/koncert/FISZ-EMADE-TWORZYWO/Walbrzych Fisz Emade Tworzywo, jeden z najważniejszych zespołów na polskim rynku muzycznym, wyrusza w trasę koncertową. Zespół odwiedzi zarówno większe, jak i mniejsze miasta, by promować swój najnowszy album „Radar”. Na płycie „Radar” Artyści sięgają do muzycznego tygla lat 80., inspirując się muzyką disco, ale też rockiem; zarówno klasyczną Americaną, jak i krautrockiem. Z inspiracji wydobywają własne, niepowtarzalne charakterystyczne brzmienie. Znajdziemy tu utrzymane w klimacie lat 80. bity, mocne rockowe solo i syntezatorowe dźwięki, które w rękach znakomitych muzyków z zespołu TWORZYWO oczarowują swoim niezwykłym retro klimatem. Ta autorska interpretacja muzyki lat 80. zabiera nas w piękną sentymentalną podróż – to „muzyka drogi“. Z jednej strony daje wytchnienie, z drugiej zmusza do wyostrzenia zmysłów. Nastawienia swojego własnego „radaru”. Melancholijna, ale i ironiczna. Opowiada historie miłosną w trudnych, rozpolitykowanych i niepewnych czasach. Autorem tekstów jest jak zwykle Bartek „Fisz” Waglewski. Za ścieżkę dźwiękową odpowiada niezmiennie Piotr „Emade” Waglewski. Album jest dostępny w sprzedaży od 8 marca 2019r., a singlem promującym jest utwór „Dwa Ognie” który zadebiutował na podium listy przebojów radiowej Trójki. Fisz Emade Tworzywo od lat zajmuje ważną pozycję na polskim rynku fonograficznym. Od 2001 roku wydali 10 płyt utrzymanych w stylistyce hiphopowej lub okołohiphopowo-eklektycznej. Jako pierwsi na tak wysokim poziomie wprowadzili w polskim hip hopie miękkie brzmienia i teksty nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu do dzisiaj bracia stale eksperymentują, starając się jednak, by wszystkie ich wynalazki łączył jeden składnik - wysoka jakość i zaangażowanie. W wersji koncertowej występują jako FISZ EMADE TWORZYWO w mocno poszerzonym składzie wsparci znakomitymi muzykami. Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/728156527691853/

26.02.2021
19:00 - 21:00

Fisz Emade Tworzywo / Wałbrzych / 26.02.2021r – zmiana daty!

 

Fisz Emade Tworzywo – ZMIANA DATY!
26.02.2021r. (sobota), godz. 19:00 (sobota)
Stara Kopalnia, Wałbrzych, ul. Wysockiego 29

Uwaga!

Ze względu na oficjalne decyzje rządowe o COVID-19 i troskę o bezpieczeństwo uczestników imprezy, zaplanowany na 04.04.2020 koncert Fisz Emade Tworzywo zostaje przeniesiony na 26.02.2021r. Godzina koncertu pozostaje bez zmian. Zakupione bilety zachowują ważność.
Przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za okazaną wyrozumiałość.

BILETY : sprzedaż biletów rusza od 6 grudnia godz. 12:00
https://biletyna.pl/koncert/FISZ-EMADE-TWORZYWO/Walbrzych
Fisz Emade Tworzywo, jeden z najważniejszych zespołów na polskim rynku muzycznym, wyrusza w trasę koncertową. Zespół odwiedzi zarówno większe, jak i mniejsze miasta, by promować swój najnowszy album „Radar”.
Na płycie „Radar” Artyści sięgają do muzycznego tygla lat 80., inspirując się muzyką disco, ale też rockiem; zarówno klasyczną Americaną, jak i krautrockiem. Z inspiracji wydobywają własne, niepowtarzalne charakterystyczne brzmienie. Znajdziemy tu utrzymane w klimacie lat 80. bity, mocne rockowe solo i syntezatorowe dźwięki, które w rękach znakomitych muzyków z zespołu TWORZYWO oczarowują swoim niezwykłym retro klimatem.

Ta autorska interpretacja muzyki lat 80. zabiera nas w piękną sentymentalną podróż – to „muzyka drogi“. Z jednej strony daje wytchnienie, z drugiej zmusza do wyostrzenia zmysłów. Nastawienia swojego własnego „radaru”. Melancholijna, ale i ironiczna. Opowiada historie miłosną w trudnych, rozpolitykowanych i niepewnych czasach.
Autorem tekstów jest jak zwykle Bartek „Fisz” Waglewski. Za ścieżkę dźwiękową odpowiada niezmiennie Piotr „Emade” Waglewski. Album jest dostępny w sprzedaży od 8 marca 2019r., a singlem promującym jest utwór „Dwa Ognie” który zadebiutował na podium listy przebojów radiowej Trójki.
Fisz Emade Tworzywo od lat zajmuje ważną pozycję na polskim rynku fonograficznym. Od 2001 roku wydali 10 płyt utrzymanych w stylistyce hiphopowej lub okołohiphopowo-eklektycznej. Jako pierwsi na tak wysokim poziomie wprowadzili w polskim hip hopie miękkie brzmienia i teksty nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu do dzisiaj bracia stale eksperymentują, starając się jednak, by wszystkie ich wynalazki łączył jeden składnik – wysoka jakość i zaangażowanie. W wersji koncertowej występują jako FISZ EMADE TWORZYWO w mocno poszerzonym składzie wsparci znakomitymi muzykami.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/728156527691853/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Fisz Emade Tworzywo / Wałbrzych / 26.02.2021r – zmiana daty!

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.