fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Wydarzenie dla dzieci

Festiwal RAJ NAJNAJ online 3. Letnia Akademia Malucha

Dom Kultury Chwałowice zaprasza na Festiwal RAJ NAJNAJ online - 3. Letnia Akademia Malucha - 20 i 21 czerwca 2020 r. na kanale FB i YT Domu Kultury w Rybniku-Chwałowicach www.dkchwalowice.pl. RAJ NAJNAJ zaprasza najnajmłodszych i bliskich im dorosłych do twórczej eksploracji. Wierząc w możliwość kreatywnego spotkania artystów i dzieci, co roku przygotowujemy serię warsztatów i spotkań oraz zapraszamy na najciekawsze spektakle teatralne, taneczne, teatru formy, instalacje - adresowane głównie do dzieci do lat pięciu. Chcemy poszerzać granice poznawcze naszych odbiorców, dostarczać im coraz to nowych doznań artystycznych, stwarzać warunki do pogłębiania relacji i kreatywnego rozwoju. Program Festiwalu online 20 i 21 czerwca: 10:00 Mateusz Świastak. Bajki Onlajnajnajki czyli spotkanie z opowieściami wszelakimi jak na żywo, tylko że w sieci. „Bajka o sprytnym lemingu”. 10:20 Fundacja NIDO. Małe mole książkowe. „Jak mama została Indianką”. 10:40 Angelika Wdzienczny. Dyskoteka malucha. 10:55 Anielka i Martyna Czech. W to mi graj! 11:15 Mateusz Świastak. Bajki Onlajnajnajki czyli spotkanie z opowieściami wszelakimi jak na żywo, tylko że w sieci. „Bajka o butach, które się kochały”. 11:35 Fundacja NIDO. Małe mole książkowe. „Nie”. 11:55 Angelika Wdzienczny. Masy i ciapy czyli paluszkowa sensoryka. 12:10 Mateusz Świastak. Bajki Onlajnajnajki czyli spotkanie z opowieściami wszelakimi jak na żywo, tylko że w sieci. „Dar rzeki Fly”. 12:30 Koncert zespołu Chwila Nieuwagi. Chwila dla dzieciaka. Wydarzeniu towarzyszą wystawy: Gilgotki - wystawa ilustracji Pauliny Wojciechowskiej: https://www.dkchwalowice.pl/?news=18707. W krainie dzieciństwa - wystawa fotografii Kingi Drążek: https://www.dkchwalowice.pl/?news=17867. Bohaterowie - wystawa fotografii Radosława Czapli: https://www.dkchwalowice.pl/?news=17960. Wystawy można obejrzeć osobiście w galeriach Domu Kultury Chwałowice od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 20.00, ale też wirtualnie na stronie: www.dkchwalowice.pl.

20.06 - 21.06.2020
10:00 - 13:00

Dom Kultury Chwałowice zaprasza na Festiwal RAJ NAJNAJ online – 3. Letnia Akademia Malucha – 20 i 21 czerwca 2020 r. na kanale FB i YT Domu Kultury w Rybniku-Chwałowicach www.dkchwalowice.pl.

RAJ NAJNAJ zaprasza najnajmłodszych i bliskich im dorosłych do twórczej eksploracji. Wierząc w możliwość kreatywnego spotkania artystów i dzieci, co roku przygotowujemy serię warsztatów i spotkań oraz zapraszamy na najciekawsze spektakle teatralne, taneczne, teatru formy, instalacje – adresowane głównie do dzieci do lat pięciu. Chcemy poszerzać granice poznawcze naszych odbiorców, dostarczać im coraz to nowych doznań artystycznych, stwarzać warunki do pogłębiania relacji i kreatywnego rozwoju.

Program Festiwalu online 20 i 21 czerwca:
10:00 Mateusz Świastak. Bajki Onlajnajnajki czyli spotkanie z opowieściami wszelakimi jak na żywo, tylko że w sieci. „Bajka o sprytnym lemingu”.
10:20 Fundacja NIDO. Małe mole książkowe. „Jak mama została Indianką”.
10:40 Angelika Wdzienczny. Dyskoteka malucha.
10:55 Anielka i Martyna Czech. W to mi graj!
11:15 Mateusz Świastak. Bajki Onlajnajnajki czyli spotkanie z opowieściami wszelakimi jak na żywo, tylko że w sieci. „Bajka o butach, które się kochały”.
11:35 Fundacja NIDO. Małe mole książkowe. „Nie”.
11:55 Angelika Wdzienczny. Masy i ciapy czyli paluszkowa sensoryka.
12:10 Mateusz Świastak. Bajki Onlajnajnajki czyli spotkanie z opowieściami wszelakimi jak na żywo, tylko że w sieci. „Dar rzeki Fly”.
12:30 Koncert zespołu Chwila Nieuwagi. Chwila dla dzieciaka.

Wydarzeniu towarzyszą wystawy:
Gilgotki – wystawa ilustracji Pauliny Wojciechowskiej:
https://www.dkchwalowice.pl/?news=18707.
W krainie dzieciństwa – wystawa fotografii Kingi Drążek:
https://www.dkchwalowice.pl/?news=17867.
Bohaterowie – wystawa fotografii Radosława Czapli:
https://www.dkchwalowice.pl/?news=17960.
Wystawy można obejrzeć osobiście w galeriach Domu Kultury Chwałowice od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 20.00, ale też wirtualnie na stronie: www.dkchwalowice.pl.

Festiwal RAJ NAJNAJ online 3. Letnia Akademia Malucha

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.