Festiwal Kalejdoskop XVIII Edycja

Festiwal, zgodnie ze swoją nazwą to zmienność, różnorodność, różnobarwność stylów i form artystycznych. Od 17 lat, jak w kalejdoskopie pojawiają się na deskach białostockich scen najciekawsze spektakle happeningi polskich i zagranicznych twórców. Spotykają się tu przedstawiciele różnych pokoleń, trendów i koncepcji tańca oraz wyjątkowa publiczność – miłośnicy tej formy sztuki oraz ludzie po prostu ciekawi świata.
W 2021 roku festiwal podtrzymuje i rozwija tę różnorodność. Dlatego, obok spektakli tańca współczesnego, wśród wydarzeń artystycznych znajdą się także: wystawy, performance w przestrzeni miejskiej, spacer tanecznym szlakiem, taneczne lunche, rozmowy i spotkania. Ta różnorodność spięta jest spójną, oryginalną koncepcją spotkania wszystkich miłośników tańca współczesnego bez względu na wiek – zarówno profesjonalistów, jak i amatorów, widzów, praktyków i teoretyków.
Zapraszamy na festiwal tańca współczesnego Kalejdoskop!
Więcej informacji już wkrótce.
Zapraszamy do śledzenia Naszych stron na INSTAGRAMIE i FACEBOOKU:
https://www.instagram.com/festiwal_kalejdoskop/
https://www.facebook.com/festiwal.kalejdoskop/

Informacje pochodzą ze strony:
https://www.facebook.com/events/737843963554403

Udostępnij:

FacebookTwitter


Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.