fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Koncert, Transmisja online

Fala dźwięku 70 – Jędrzej Siwek

Fala w wersji domowej, specjalny koncert w wykonaniu Jędrzeja Siwka.   Jędrzej Siwek - twórca muzyki eksperymentalnej i obrazów w stylu ekspresjonizmu abstrakcyjnego. W swoich pracach dźwiękowych łączy brzmienie instrumentów akustycznych z elektroniką, w malarstwie sięga po techniki action painting oraz color field painting. Autor współczesnej interpretacji La Mer Claude\'a Debussyego oraz kompozycji Music for Glass na szkło, instrumenty oraz elektronikę. Pomysłodawca i współorganizator Analogue Meditations – kwartalnych spotkań ambientowych w Katowicach oraz prowadzący audycję o tym samym tytule w Radio Kapitał. https://jedrzejsiwek.bandcamp.com/releases Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/2622846158025921

21.11.2020
20:00 - 21:00

Fala w wersji domowej, specjalny koncert w wykonaniu Jędrzeja Siwka.

 

Jędrzej Siwek – twórca muzyki eksperymentalnej i obrazów w stylu ekspresjonizmu abstrakcyjnego. W swoich pracach dźwiękowych łączy brzmienie instrumentów akustycznych z elektroniką, w malarstwie sięga po techniki action painting oraz color field painting. Autor współczesnej interpretacji La Mer Claude’a Debussyego oraz kompozycji Music for Glass na szkło, instrumenty oraz elektronikę.

Pomysłodawca i współorganizator Analogue Meditations – kwartalnych spotkań ambientowych w Katowicach oraz prowadzący audycję o tym samym tytule w Radio Kapitał.

https://jedrzejsiwek.bandcamp.com/releases

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/2622846158025921

Udostępnij:

FacebookTwitter


Fala dźwięku 70 – Jędrzej Siwek

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.