mazowieckie
Klub Falcon i Strefa Music Art. Zapraszają na:

Ewa Błachnio Stand-Up Comedy

Siemandero kochani! Z tej strony Ewka Błachnio : ). Pytacie, co tam u mnie… No w porzo jest. Piszę, gram, gadam z wiewiórami – kto śledzi mnie na social mediach, ten wie ; ). Kiedyś byłam widywna z Limem… ale! przypudrowałam oko i pocisnęłam swoją drogą. Machnęłam dyplom “aktora dramatycznego”, a w międzyczasie zakochałam się w stand-upie – nie chcę zapeszać, ale czuję, że z wzajemnością… ; ) – pisze, dzwoni, lajki wysyła… noo ślub lada dzień! : ) W maju wrzuciłam swój pierwszy program na YouTube pt. “Czy na sali jest mój mąż?” i Wasza reakcja przyniosła mi tyle radości, noo że weź! Najlepiej! Dziękuje Wam z serducha całego i już nie mogę się doczekać naszego spotkania na żywo! Wpadam do Was z nowiutkim programem pt. “Apokalipsy nie będzie” – tytuł roboczy, ale brzmi tak dobrze, noo że nawet, jeśli tylko tymczasowy, to i tak się dzielę! Także o, tyle u mnie, ale! lepiej opowiadajcie co tam u Was? Co dobrego? : )
Program tylko dla widzów dorosłych.

Ewa Błachnio – Warszawa

Kiedy: 24 września 2021
Gdzie: Klub Bilardowy Falcon, Książkowa 9G, Warszawa
Cena Biletu : 30 zł *
* Ilość Miejsc Ograniczona / Bilety do Nabycia w Klubie po wcześniejszej Rezerwacja telefonicznej : 690 790 110
Support: Szymon Baraniecki
W dzień pracownik międzynarodowej korporacji w nocy niczym Batman pracuje by na twarzach rodaków pojawiał się uśmiech. Jego życie jak sam mawia to tragikomedia,
a swoimi doświadczeniami dzieli się z widzami. W pracy śmiertelnie poważny na scenie śmiertelnie zabawny. Musicie zobaczyć na żywo żeby to zrozumieć.
1. Uczestnik jest zobowiązany do samodzielnego zaopatrzenia się w materiały ochronne (maska) oraz zachowania dystansu społecznego.
2. Uczestnik kupując bilet i uczestnicząc w wydarzeniu oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.
3. Osoby przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety
4. Obowiązuje zakaz rejestracji występu w formie audio, video oraz zdjęć z lampą błyskową. Zdjęcie bez lampy są dozwolone.
5. Udział w wydarzeniu oznacza akceptację wszystkich wymienionych punktów regulaminu.

Informacje ze strony:
https://www.facebook.com/events/231052432258975/


👉 Znajdź ciekawe wydarzenia w naszej

>>>wyszukiwarce imprez<<<

Udostępnij:

FacebookTwitter


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll Up
Skip to content