fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Transmisja online, Warsztaty

Egzotyczne tańce polinezyjskie / Five Six Seven Eight online

Podczas kolejnych warsztatów online z cyklu „Five Six Seven Eight”- 27 czerwca o g. 18.00 - poznamy egzotyczne tańce polinezyjskie Hula i Tahitan. Spotkanie poprowadzi pochodząca z San Francisco (USA) instruktorka tańca Bienn Marie. Bilety w cenie 10zł za spotkanie do nabycia przez ekobilet.pl Warsztaty będą prowadzone w plenerze Dworku (jeśli pozwolą na to przepisy i warunki pogodowe) oraz przez aplikację ZOOM. Link oraz ID spotkania otrzymają Państwo mailowo na pół godziny przed spotkaniem. Bienn Marie jest jedną z niewielu tancerek polinezyjskich w Krakowie. Mieszka tu od 7 lat i prowadzi warsztaty taneczne starając się promować zarówno tańce, jak i kulturę Polinezji. Tańczy od dziecka. „Five, six, seven, eight” to warsztaty taneczne, których celem jest promocja tańców tradycyjnych z całego świata i zaprezentowanie ich zarówno lokalnej, jak i międzynarodowej społeczności Krakowa. Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/916145372143928

27.06.2020
18:00 - 19:00

Podczas kolejnych warsztatów online z cyklu „Five Six Seven Eight”- 27 czerwca o g. 18.00 – poznamy egzotyczne tańce polinezyjskie Hula i Tahitan. Spotkanie poprowadzi pochodząca z San Francisco (USA) instruktorka tańca Bienn Marie. Bilety w cenie 10zł za spotkanie do nabycia przez ekobilet.pl

Warsztaty będą prowadzone w plenerze Dworku (jeśli pozwolą na to przepisy i warunki pogodowe) oraz przez aplikację ZOOM. Link oraz ID spotkania otrzymają Państwo mailowo na pół godziny przed spotkaniem.

Bienn Marie jest jedną z niewielu tancerek polinezyjskich w Krakowie. Mieszka tu od 7 lat i prowadzi warsztaty taneczne starając się promować zarówno tańce, jak i kulturę Polinezji. Tańczy od dziecka.

„Five, six, seven, eight” to warsztaty taneczne, których celem jest promocja tańców tradycyjnych z całego świata i zaprezentowanie ich zarówno lokalnej, jak i międzynarodowej społeczności Krakowa.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/916145372143928

Egzotyczne tańce polinezyjskie / Five Six Seven Eight online

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.