fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Wydarzenie dla dzieci, Transmisja online

Dzień Dziecka z panią Anielą – autorką książek dla dzieci!

W Dzień Dziecka zapraszamy na spotkanie online z panią Anielą Cholewińską-Szkolik – autorką „Misi” i innych książek dla dzieci. Z okazji swego święta dzieci pytają i oczekują wyczerpujących odpowiedzi... Czy pani Aniela da się zaskoczyć? 😊 Oceńcie sami! 😊 Aniela Cholewińska-Szkolik to autorka m.in. serii książek zatytułowanych „Misia i jej mali pacjenci” oraz cyklu „Na tropie Czarnego Klejnotu”. „Wie najlepiej, jak wytrzymać z dorosłymi, w szkole, z chłopakami. Podpowie, co zrobić, gdy dziecko się nudzi. Ma mnóstwo pomysłów na własnoręcznie zrobione prezenty i dzięki niej można wiedzieć coraz więcej. Taką głowę pełną pomysłów ma Aniela Cholewińska-Szkolik. Nic w tym dziwnego, skoro na co dzień mierzy się z trudnymi pytaniami czteroletniego syna, a w szkole tłumaczy dzieciom świat. A mimo to znajduje czas na długie spacery po lesie, pracę w ogrodzie, taniec i fotografowanie. To właśnie wtedy przychodzą jej do głowy najlepsze pomysły, którymi dzieli się z czytelnikami.” – Opis pochodzi ze strony Wydawnictwo Zielona Sowa.

01.06.2020
16:00 - 16:30

W Dzień Dziecka zapraszamy na spotkanie online z panią Anielą Cholewińską-Szkolik – autorką „Misi” i innych książek dla dzieci.
Z okazji swego święta dzieci pytają i oczekują wyczerpujących odpowiedzi…
Czy pani Aniela da się zaskoczyć? 😊 Oceńcie sami! 😊

Aniela Cholewińska-Szkolik to autorka m.in. serii książek zatytułowanych „Misia i jej mali pacjenci” oraz cyklu „Na tropie Czarnego Klejnotu”.
„Wie najlepiej, jak wytrzymać z dorosłymi, w szkole, z chłopakami. Podpowie, co zrobić, gdy dziecko się nudzi. Ma mnóstwo pomysłów na własnoręcznie zrobione prezenty i dzięki niej można wiedzieć coraz więcej. Taką głowę pełną pomysłów ma Aniela Cholewińska-Szkolik. Nic w tym dziwnego, skoro na co dzień mierzy się z trudnymi pytaniami czteroletniego syna, a w szkole tłumaczy dzieciom świat. A mimo to znajduje czas na długie spacery po lesie, pracę w ogrodzie, taniec i fotografowanie. To właśnie wtedy przychodzą jej do głowy najlepsze pomysły, którymi dzieli się z czytelnikami.” – Opis pochodzi ze strony Wydawnictwo Zielona Sowa.

Dzień Dziecka z panią Anielą – autorką książek dla dzieci!

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.