fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Transmisja online, Wykład, Edukacja kulturalna

Dziedzictwo rękopiśmienne Etiopii | Kilka słów o etiopskich księgach kościelnych i ich badaniu

Jakie treści możemy odnaleźć w etiopskich rękopisach? Jak duże znaczenie ma ich badanie? Dlaczego warto zgłębiać wiedzę na ich temat? Międzywydziałowe Koło Afrykanistyczne UW zaprasza na wykład \"Dziedzictwo rękopiśmienne Etiopii. Kilka słów o etiopskich księgach kościelnych i i ich badaniu\", który poprowadzi dr Marcin Krawczuk, adiunkt w Katedrze Języków i Kultur Afryki UW. Wykład odbywa się pod patronatem Zespołu Badań nad Rękopisami SIGLUM działającego przy Wydziale Neofilologii UW. Link do spotkania: https://meet.google.com/qpa-nqze-cos (fot. Adrian Antoniewicz) Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/132925151974736/

16.01.2021
17:00 - 18:00

Jakie treści możemy odnaleźć w etiopskich rękopisach? Jak duże znaczenie ma ich badanie? Dlaczego warto zgłębiać wiedzę na ich temat?

Międzywydziałowe Koło Afrykanistyczne UW zaprasza na wykład “Dziedzictwo rękopiśmienne Etiopii. Kilka słów o etiopskich księgach kościelnych i i ich badaniu”, który poprowadzi dr Marcin Krawczuk, adiunkt w Katedrze Języków i Kultur Afryki UW.
Wykład odbywa się pod patronatem Zespołu Badań nad Rękopisami SIGLUM działającego przy Wydziale Neofilologii UW.
(fot. Adrian Antoniewicz)
Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/132925151974736/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Dziedzictwo rękopiśmienne Etiopii | Kilka słów o etiopskich księgach kościelnych i ich badaniu

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.