Transmisja online, Inne

Dyskusyjny Klub Filmowy “Portret z pamięci” | ON-LINE

Dyskusyjny Klub Filmowy \"Portret z pamięci\" | ON-LINE Tym razem sięgamy po twórczość artysty młodego pokolenia – Marcina Bortkiewicza. Tematem do dyskusji będzie wielokrotnie nagradzany film „Portret z pamięci”, a gościem Ajki Trarsow będzie reżyser filmu Marcin Bortkiewicz. Spotkanie on-line 30.01.2021 r. godzina 19:00 Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z tytułem, którego będzie dotyczyła kolejna edycja DKF. Film \"Portret z pamięci\" w reżyserii Marcina Bortkiewicza można bezpłatnie obejrzeć w serwisie ninateka.pl Spotkanie będzie tłumaczone na Polski Język Migowy Marcin Bortkiewicz jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego i Szkoły Wajdy. Debiutował krótkometrażowym dokumentem „Nauczanie początkowe”, wyróżnionym przez Jury na Krakowski Festiwal Filmowy. Zadebiutował fabułą „Noc Walpurgi”, wyróżnioną wieloma nagrodami na krajowych festiwalach, w tym Nagrodą Złotego Klakiera dla najdłużej oklaskiwanego filmu na Festiwalu Filmowym w Gdyni. \"Portret z pamięci\" (Drawn From Memory) był zakwalifikowany do konkursu Director\'s Fortnight na Festiwalu w Cannes w 2012 roku. Od 1991 jest związany jako aktor, scenarzysta i reżyser teatralny z Ośrodkiem Teatralnym Rondo w Słupsku. Spotkanie poprowadzi Ajka Tarasow - reżyser, scenograf, kostiumograf. Specjalista do spraw edukacji filmowej. Członek Stowarzyszenia Filmowców Polskich, przez wiele lat animator działań kulturalnych w Sulejówku, prezes Fundacji DISCE. Zapraszamy Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/619535232122099/

30.01.2021
19:00 - 20:30

Dyskusyjny Klub Filmowy “Portret z pamięci” | ON-LINE

Tym razem sięgamy po twórczość artysty młodego pokolenia – Marcina Bortkiewicza. Tematem do dyskusji będzie wielokrotnie nagradzany film „Portret z pamięci”, a gościem Ajki Trarsow będzie reżyser filmu Marcin Bortkiewicz.
Spotkanie on-line 30.01.2021 r. godzina 19:00
Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z tytułem, którego będzie dotyczyła kolejna edycja DKF.
Film “Portret z pamięci” w reżyserii Marcina Bortkiewicza można bezpłatnie obejrzeć w serwisie ninateka.pl
Spotkanie będzie tłumaczone na Polski Język Migowy

Marcin Bortkiewicz jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego i Szkoły Wajdy. Debiutował krótkometrażowym dokumentem „Nauczanie początkowe”, wyróżnionym przez Jury na Krakowski Festiwal Filmowy. Zadebiutował fabułą „Noc Walpurgi”, wyróżnioną wieloma nagrodami na krajowych festiwalach, w tym Nagrodą Złotego Klakiera dla najdłużej oklaskiwanego filmu na Festiwalu Filmowym w Gdyni. “Portret z pamięci” (Drawn From Memory) był zakwalifikowany do konkursu Director’s Fortnight na Festiwalu w Cannes w 2012 roku. Od 1991 jest związany jako aktor, scenarzysta i reżyser teatralny z Ośrodkiem Teatralnym Rondo w Słupsku.

Spotkanie poprowadzi Ajka Tarasow – reżyser, scenograf, kostiumograf. Specjalista do spraw edukacji filmowej. Członek Stowarzyszenia Filmowców Polskich, przez wiele lat animator działań kulturalnych w Sulejówku, prezes Fundacji DISCE.
Zapraszamy

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/619535232122099/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Dyskusyjny Klub Filmowy “Portret z pamięci” | ON-LINE

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.