fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Spotkanie autorskie, Transmisja online

Domówka MOK: Kasia i Mariusz Kaldowski – sztuka małżeńska

Ona - z wykształcenia prawniczka, z potrzeby serca malarka. On - malarz, rysownik i grafik. Oboje, po wielu latach pobytu i twórczości w Wielkiej Brytanii, powrócili do rodzinnych stron - do Ornety na Warmii. Artyści przedstawiają siłę natury w wielu odsłonach: od abstrakcyjnych klimatów czy morskich pejzaży po bliskie ujęcia polskiej przyrody. W ich pracowni powstają także portrety - \"pejzaże duszy\" autorstwa Mariusza oraz dzieła sztuki konceptualnej, które tworzy Kasia. W najnowszej odsłonie Domówki MOK Olsztyn opowiedzą o małżeńskim życiu pary artystów, swoich inspiracjach i różnicach w życiu artysty w Wielkiej Brytanii i Małej Warmii. Domówka MOK: Kasia i Mariusz Kaldowski - sztuka małżeńska 5 czerwca (piątek) / 17:00 fb MOK Olsztyn   Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/743469976192311

05.06.2020
17:00 - 17:15

Ona – z wykształcenia prawniczka, z potrzeby serca malarka. On – malarz, rysownik i grafik. Oboje, po wielu latach pobytu i twórczości w Wielkiej Brytanii, powrócili do rodzinnych stron – do Ornety na Warmii. Artyści przedstawiają siłę natury w wielu odsłonach: od abstrakcyjnych klimatów czy morskich pejzaży po bliskie ujęcia polskiej przyrody. W ich pracowni powstają także portrety – “pejzaże duszy” autorstwa Mariusza oraz dzieła sztuki konceptualnej, które tworzy Kasia. W najnowszej odsłonie Domówki MOK Olsztyn opowiedzą o małżeńskim życiu pary artystów, swoich inspiracjach i różnicach w życiu artysty w Wielkiej Brytanii i Małej Warmii.

Domówka MOK: Kasia i Mariusz Kaldowski – sztuka małżeńska
5 czerwca (piątek) / 17:00
fb MOK Olsztyn

 

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/743469976192311

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.