warminsko-mazurskie
24.07.2021
20:00 - 21:30

Dni Olsztyna: Łąki Łan

W ramach cyklu NA WYPASIE w olsztyńskim Amfiteatrze wystąpi niepowtarzalny Łąki Łan! Na koncert jednego z najbardziej energetycznych polskich zespołów, MOK Olsztyn zaprasza 24 lipca o 20:00. Wydarzenie odbędzie się w ramach Dni Olsztyna.
W pierwszych latach istnienia Łąki Łan grał improwizowany groove, wzorując się na dj-ach techno. Doceniany był za tworzenie świetnego, taneczno-psychodelicznego klimatu i improwizacyjne występy. Do dziś słyną z niesamowicie energetycznych występów na żywo i nie bez powodu przez wielu są nazywani najlepszym zespołem koncertowym w kraju. Wypracowali swoje niepowtarzalne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje, łącząc w sobie wiele gatunków muzycznych. Twórczość Łąki Łan naznaczona jest tekstami Paprodziada, mówiącymi w dużej mierze o zamiłowaniu do Natury.
Zespół ma na koncie 5 albumów studyjnych, z których 3 były nominowane do nagrody Fryderyk.
Kostiumy i performance sceniczny tworzą niezapomniane widowisko, które mogli zobaczyć uczestnicy festiwali w kraju i za granicą, m.in. Montreux Jazz Festival, Orange Festival, Open’er Festival, Pol’and’Rock Festival czy Męskie Granie. O wyjątkowości koncertów Łąki Łan olsztyńska widownia będzie mogła przekonać się na własne oczy już 24 lipca o 20 w Amfiteatrze!
Dni Olsztyna: Łąki Łan
👉 24 lipca (sobota) / godz. 20:00
Amfiteatr w Olsztynie
📣 Bilety:
➡️ przedsprzedaż do 17.07 – 30 zł
➡️ sprzedaż regularna – 40 zł
📣 Sprzedaż biletów:
➡️ bilety.mok.olsztyn.pl
➡️ Galeria Dobro, u. Stare Miasto 24/25
➡️ Muzeum Nowoczesności, ul. Knosały 3B
➡️ Galeria „wARTe Świeczki”, ul. Dąbrowszczaków 3

Udostępnij:

FacebookTwitter


Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.