warminsko-mazurskie

Dni Olsztyna: Grupa MoCarta wśród Gwiazd

W ramach cyklu NA WYPASIE w olsztyńskim Amfiteatrze wystąpi znakomita Grupa MoCarta! Na koncert tego wyjątkowego kwartetu smyczkowego i kabaretu muzycznego w jednym, MOK Olsztyn zaprasza 23 lipca o 20:00. Wydarzenie odbędzie się w ramach Dni Olsztyna.
„Grupa MoCarta wśród Gwiazd, czyli historia muzyki wg Grupy MoCarta”, to tytuł najnowszego programu znanego i lubianego kwartetu smyczkowego. Tym razem Bolek, Paweł, Michał i Filip otoczeni będą największymi gwiazdami muzyki. J. S. Bach opowie o początkach polifonii i o tym jak wynalazł nordic walking. Patron zespołu – Wolfgang Amadeusz – wyjawi tajemnice skąd czerpie pomysły dla Grupy MoCarta, a Antonio Vivaldi przyzna się, dlaczego skomponował tylko Cztery Pory Roku.
W koncercie znajdą się również: skrócona historia muzyki według Grupy MoCarta, wizyta w wiedeńskiej rozgłośni radiowej 1785 roku oraz żart, który rozchmurzy Ludwiga van Beethovena. Ale tylko na chwilę…
„Grupa MoCarta wśród Gwiazd” to humor, elegancja i najlepsza muzyka. To rozrywka dla wszystkich pokoleń. Dla dorosłych, ich dzieci, oraz dla tych, którzy z Fryderykiem Chopinem chodzili do szkoły.
Polecam
W.A. Mozart
Dni Olsztyna: Grupa MoCarta wśród Gwiazd
👉 23 lipca (piątek) / godz. 20:00
Amfiteatr w Olsztynie
📣 Bilety w cenie 60 zł dostępne w:
➡️ bilety.mok.olsztyn.pl
➡️ Galeria Dobro, u. Stare Miasto 24/25 (wt.-niedz.: 12.00-20.00)
➡️ Muzeum Nowoczesności, ul. Knosały 3B (pn.-pt.:11:00-17.00; sob.-niedz.:11:00-18.00)
➡️ Galeria „wARTe Świeczki”, ul. Dąbrowszczaków 3 (pn.-pt.: 11.00-17.00)

Udostępnij:

FacebookTwitter


Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.