fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Spotkanie autorskie

Debiuty w sieci – Spotkanie autorskie z Mileną Breś i jej “Szeptami przeszłości”

Zapraszamy na spotkanie online z Milena Breś i z jej debiutem literackim zatytułowanym „Szepty przeszłości”. Z autorką rozmawia blogerka Paula Jołda, która prowadzi blog turkusowakredkaczyta.blogspot.com oraz Instagram www.instagram.com/turkusowa_kredka_czyta „Szepty przeszłości\" to powieści o uzdrawiającej mocy przyjaźni i miłości, o walce z własnymi lękami oraz o potrzebie uwagi od naszych najbliższych. To książka zabawna i wzruszająca zarazem. To książka zarówno dla młodzieży, jak i dla dorosłych. Autorka pokazuje, że dorastanie wcale nie jest łatwe… ale trzeba znaleźć siłę do walki, czasami z samym sobą… Milena Breś jest dwudziestoletnią studentką języków obcych na Uniwersytecie Warszawskim. Często podróżując, stawia wszystko na jedną kartę i ufa w większe dobro, pokazując, że nie warto się bać. Pisanie pokochała już jako dziecko, a wydanie swojej twórczości od tego momentu stało się jej największym marzeniem. „Szepty przeszłości\" to jej debiutancka powieść napisana w wieku 18 lat.

04.06.2020
17:00 - 17:30

Zapraszamy na spotkanie online z Milena Breś i z jej debiutem literackim zatytułowanym „Szepty przeszłości”.
Z autorką rozmawia blogerka Paula Jołda, która prowadzi blog turkusowakredkaczyta.blogspot.com oraz Instagram www.instagram.com/turkusowa_kredka_czyta

„Szepty przeszłości” to powieści o uzdrawiającej mocy przyjaźni i miłości, o walce z własnymi lękami oraz o potrzebie uwagi od naszych najbliższych. To książka zabawna i wzruszająca zarazem. To książka zarówno dla młodzieży, jak i dla dorosłych.
Autorka pokazuje, że dorastanie wcale nie jest łatwe… ale trzeba znaleźć siłę do walki, czasami z samym sobą…

Milena Breś jest dwudziestoletnią studentką języków obcych na Uniwersytecie Warszawskim. Często podróżując, stawia wszystko na jedną kartę i ufa w większe dobro, pokazując, że nie warto się bać. Pisanie pokochała już jako dziecko, a wydanie swojej twórczości od tego momentu stało się jej największym marzeniem. „Szepty przeszłości” to jej debiutancka powieść napisana w wieku 18 lat.

Debiuty w sieci – Spotkanie autorskie z Mileną Breś i jej “Szeptami przeszłości”

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.