slaskie

Koncert

DBD/JazzArt LIVE: Koncert Alameda 5

Jeden z pierwszych, niefilharmonicznych koncertów w Katowicach, na które pozwoliło „odmrożenie” sal koncertowych! Koncerty zespołu ALAMEDA 5 poprzedzi, jako suport, zespół Ciśnienie. ALAMEDA 5 stanowi efekt poszukiwań muzycznych skupionych wokół transu, progresywnej elektroniki lat 70. i bardziej ekstremalnych i nienormatywnych odmian jazzu i muzyki improwizowanej. Zespół tworzą: Kuba Ziołek (gitary, głos, elektronika) Mikołaj Zieliński (bas) Rafał Iwański (perkusjonalia) Jacek Buhl (perkusja) Łukasz Jędrzejczak (klawisze i elektronika) Ciśnienie to kosmiczno-mistyczny eksperymentalny post-rock z Katowic, silnie związany z oba projektami: Dzielnica Brzmi Dobrze i Katowice JazzArt Festivalem. Skorzystajcie z okazji, bo pandemia nie odpuszcza i kto wie, jak długo otwarte będzie okienko dla koncertów na żywo? Na koncert zapraszamy do przestronnej i bezpiecznej sali koncertowej Katowice Miasto Ogrodów. Obowiązują maseczki i dystans. Program wieczoru: Godz. 19.00 - Ciśnienie Godz. 20.00 – ALAMEDA 5 Bilety: 30 zł (15 zł z Katowicką Kartą Mieszkańca) do kupienia na ticketportal.pl i kupbilecik.pl oraz przed koncertem. W przypadku posiadania Katowickiej Karty Mieszkańca prosimy o wybór zniżki podczas zakupu online i zabranie ze sobą karty (fizycznej lub elektronicznej za pomocą aplikacji) na koncert i przedstawienia jej do zweryfikowania przed wejściem na salę na specjalnym stanowisku w holu głównym.

26.02.2021
19:00 - 23:59
proanima.pl

Jeden z pierwszych, niefilharmonicznych koncertów w Katowicach, na które pozwoliło „odmrożenie” sal koncertowych! Koncerty zespołu ALAMEDA 5 poprzedzi, jako suport, zespół Ciśnienie.

ALAMEDA 5 stanowi efekt poszukiwań muzycznych skupionych wokół transu, progresywnej elektroniki lat 70. i bardziej ekstremalnych i nienormatywnych odmian jazzu i muzyki improwizowanej.
Zespół tworzą:
Kuba Ziołek (gitary, głos, elektronika)
Mikołaj Zieliński (bas)
Rafał Iwański (perkusjonalia)
Jacek Buhl (perkusja)
Łukasz Jędrzejczak (klawisze i elektronika)

Ciśnienie to kosmiczno-mistyczny eksperymentalny post-rock z Katowic, silnie związany z oba projektami: Dzielnica Brzmi Dobrze i Katowice JazzArt Festivalem.

Skorzystajcie z okazji, bo pandemia nie odpuszcza i kto wie, jak długo otwarte będzie okienko dla koncertów na żywo?
Na koncert zapraszamy do przestronnej i bezpiecznej sali koncertowej Katowice Miasto Ogrodów. Obowiązują maseczki i dystans.

Program wieczoru:
Godz. 19.00 – Ciśnienie
Godz. 20.00 – ALAMEDA 5

Bilety: 30 zł (15 zł z Katowicką Kartą Mieszkańca) do kupienia na ticketportal.pl i kupbilecik.pl oraz przed koncertem.
W przypadku posiadania Katowickiej Karty Mieszkańca prosimy o wybór zniżki podczas zakupu online i zabranie ze sobą karty (fizycznej lub elektronicznej za pomocą aplikacji) na koncert i przedstawienia jej do zweryfikowania przed wejściem na salę na specjalnym stanowisku w holu głównym.

Udostępnij:

FacebookTwitter


DBD/JazzArt LIVE: Koncert Alameda 5

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.