podlaskie

Dawid Podsiadło – Leśna muzyka – Suwałki

KONCERTY W DNIU 21.03 ZOSTAJĄ PRZENIESIONE
Decyzją Prezesa Rady Ministrów z dniem 20 marca 2021 roku na terenie całego kraju zostały wprowadzone rozszerzone zasady bezpieczeństwa dotyczące epidemii Covid-19, co skutkuje ograniczeniami uniemożliwiającymi organizację koncertów.
W związku z ogłoszeniem, iż obecne ograniczenia potrwają do co najmniej 9 kwietnia 2021, koncerty zaplanowane na 21 marca 2021 w Suwalskim Ośrodku Kultury zostają przeniesione.
Nowy termin wydarzeń to 23 maja 2021.
Koncert w dniu 21 marca 2021 o godzinie 17:30 zmienia termin na 23 maja 2021 o godzinie 17:30.
Koncert w dniu 21 marca 2021 o godzinie 20:00 zmienia termin na 23 maja 2021 o godzinie 20:00.
Zakupione bilety zachowują ważność i uprawniają do udziału w koncercie w nowym terminie.
W przypadku chęci zwrotu biletu, prosimy o kontakt z obsługą eBilet pod adresem: dp@ebilet.pl
***
Każdy ważny bilet na “Leśną Muzykę” umożliwia ich posiadaczom zakup limitowanej płyty CD z koncertowymi wersjami utworów zaprezentowanych na trasie. Wydawnictwo zaplanowane jest na zakończenie trasy – szczegóły będziemy przekazywali drogą mailową, na adres za pomocą którego dokonano zakupu biletu.
Nadchodząca trasa „Leśna muzyka” będzie pierwszą akustyczną w karierze Dawida Podsiadło. Artysta wraz z rozbudowanym zespołem przygotował specjalne aranżacje swoich piosenek. Dbanie o planetę jest dla niego ważnym zagadnieniem, i w trakcie trasy planuje zachęcać fanów do działań mających na celu szerzenie świadomości ekologicznej.
Trasę promuje seria pojedynczo ujawnianych singli z repertuaru artysty w wersjach akustycznych, nagrana podczas sesji w Tatrach.
Partnerem strategicznym trasy jest
Credit Agricole Bank Polska.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/2800405450274046

Udostępnij:

FacebookTwitter


Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.