slaskie

Daria Zawiałow – wojny i noce tour

29 października 2021, godz. 20:00 (piątek)
Filharmonia Częstochowska, ul. Wilsona 16, Częstochowa
Bilety w cenach: miejsca siedzące: 99 zł (strefa C), 119 zł (strefa 😎, 139 zł (strefa A)
Bilety dostępne na: https://sklep.ebilet.pl/244038804808138784
Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Jesienią wreszcie przychodzi czas na to, by Daria Zawiałow zaznajomiła bliżej fanów ze swoim ostatnim albumem „Wojny i noce”. Co prawda część piosenek dała się już słyszeć ze scen letnich koncertów, ale większość trzymana była na szczególną okazję jaką jest jesienna trasa, zatytułowana dokładnie tak samo jak album. W warstwie graficznej i scenograficznej trasa orbitować będzie wokół znanych już elementów kultury japońskiej, ale to w klubach, na scenach bardziej kameralnych niż festiwalowe będzie można je łatwiej dostrzec i docenić.
Nie zdradzimy tu dokładnego repertuaru koncertów, ale nie zabraknie ostatnich singli takich jak „Za krótki sen” czy „Kaonashi”, które zmieszają się zarówno z piosenkami jeszcze na koncertach nie słyszanymi i jaki i z utworami dobrze z znanymi z poprzednich tras i płyt.
Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin

Informacje pochodzą ze strony organizatora wydarzenia Częstochowa.

👉 Znajdź ciekawe wydarzenia kulturalne w naszej >>> wyszukiwarce imprez <<<

Udostępnij:


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skip to content