kujawsko-pomorskie

Ostatni raz w Helsinkach
na 5. urodziny CKK Jordanki!

Koncerty o 17.00 i 20.00.

Bilety dostępne w sprzedaży!

5 grudnia 2020r. świętujemy 5. urodziny CKK Jordanki i dwukrotnie spotkamy się z Darią Zawiałow!

Daria Zawiałow to charyzma, talent i jeden z najmocniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej. Autorka tekstów oraz kompozytorka. Jej utwory są grane przez największe stacje radiowe i podbijają listy przebojów, a teledyski zdobywają miliony wyświetleń.
Na urodzinach zagościmy “Ostatni raz w Helsinkach”. Trasą żegnamy się z przełomowym albumem Helsinki w wydaniu koncertowym, który w styczniu 2020r. pokrył się Platyną!

Na pożegnanie trasy, już 2 października ukaże się w sklepach Reedycja Helsinek (do kupienia również na koncercie) z utworami wcześniej niepublikowanymi! Płyta została wzbogacona m.in o dwie zupełnie nowe piosenki: Nie mamy czasu i Mania.
Prócz tego nowe wersje Saloników (wyprodukowane wspólnie z Bogdanem Kondrackim), oraz Szarówki (z gościnnym udziałem Janusza Panasewicza). To nie koniec niespodzianek, na reedycji znajdziemy jeszcze pełnowymiarową wersję hot16challenge (Daj no)
i współpracę z Ralphem Kamińskim i schafterem, czyli Czy Ty słyszysz mnie?

Bądźcie zdrowi i pamiętajcie o obowiązujących obostrzeniach:
✓ maseczki,
✓ dystans społeczny,
✓ mycie i dezynfekcja rąk,
✓ złożenie oświadczenia o stanie zdrowia wraz z podaniem danych trackingowych.

Do zobaczenia!

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/662200994500182/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.