Weź udział w Wirtualnych Targach Książki Empiku! To największe literackie wydarzenie jesieni odbywa się w dniach 13-26 października na www.empik.com/wirtualne-targi-ksiazki. Wybieraj wśród mnóstwa atrakcji – czekają na Ciebie premiery, spotkania z polskimi i zagranicznymi autorami, a także liczne promocje.
Zapraszamy na spotkanie z Danielem Muniowskim, autorem książki „Gra o marzenia” (Wydawnictwo Luna). Rozmowę poprowadzi Paulina Drażba-Kamińska. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na instagram.com/empikcom.
Romantyczna opowieść zachęcająca do odwagi i realizacji marzeń!
Maciek twardo stąpa po ziemi. Zakotwiczony w rzeczywistości wykonuje „wymarzoną” pracę weterynarza. Odpowiedzialność i niezależność finansowa, na co dzień rekompensują mu poczucie braku szczęścia.
Aneta żyje marzeniami i stara się konsekwentnie je realizować. Robi w życiu to, co lubi, pasja stała się jej pracą.
Żadne z nich nie spodziewa się tego, jak bardzo ich życie odmieni pocztowa pomyłka i jakie będą skutki odwiezienia właścicielce źle zaadresowanej paczki. Gdy młodsza siostra Maćka odkryje przypadkiem pokój najsłynniejszego w Polsce gamera…
Książka, obok pięknego wątku romansowego, porusza ważne aspekty życia. Żaden zawód nie powinien być determinowany przez płeć. Niestety środowisko gamerów, bardzo często wyklucza kobiety. Powieść zestawia ze sobą dwa światy: powszechnie szanowany zawód weterynarza z zawodem youtubera, często uważanego za niepotrzebny czy głupi. Obrazuje różne uprzedzenia, które nie powinny być akceptowane.
„Książka ta to jednocześnie powieść o pięknej miłości pomiędzy dwojgiem ludzi, którzy mimo różnic jakie ich dzielą, zrobią dla uczucia naprawdę wiele i są wstanie przezwyciężyć dzielące ich sprawy”. Daniel Muniowski, autor vloga strefaczytacza.
Książka pt. „Gra o marzenia” jest dostępna na https://www.empik.com/gra-o-marzenia-muniowski-daniel….

Wirtualne Targi Książki
13-26 października 2021
www.empik.com/wirtualne-targi-ksiazki
organizator: Empik
patroni medialni: Radio ZET, Wyborcza.pl, KSIĄŻKI. Magazyn do czytania

Informacje pochodzą ze strony organizatora imprezy.

👉 Znajdź ciekawe wydarzenia kulturalne w naszej >>> wyszukiwarce imprez <<<

Udostępnij:


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skip to content