Spektakl, Transmisja online

DAMSKI BIZNES – online&live – Wrocławski Teatr Komedia

𝗧𝗲𝗮𝘁𝗿 𝗻𝗮 𝗸𝗮𝗻𝗮𝗽𝗶𝗲❗ Z okazji Dnia Kobiet, który przypada na 𝟴 𝗺𝗮𝗿𝗰𝗮 przygotowaliśmy kolejny spektakl 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲&𝗹𝗶𝘃𝗲 😊 Zaproście nasz teatr do siebie i spędźcie ten wyjątkowy dzień z naszym teatrem, razem ze swoimi drugimi połówkami ❤ Bohaterki spektaklu 𝗗𝗔𝗠𝗦𝗞𝗜 𝗕𝗜𝗭𝗡𝗘𝗦 postanowiły spełnić największe marzenie życia i z rozmachem próbują znaleźć swoje miejsce w ekscytującym i lukratywnym świecie mody. Jednak świat pełen bielizny, apaszek, modnych butów a przede wszystkim przystojnych i seksownych modeli staje się zbyt podejrzany dla mężów naszych bohaterek, statecznych zazdrosnych panów. Ci postanawiają więc działać. Nie zdają sobie jednak sprawy, że w osobliwy sposób sami staną się za chwilę częścią zwariowanej rewii strojów i kreacji, której zaczęli się przyglądać w nieoczekiwany dla siebie sposób. Wpadają więc po szyję w zabawne kłopoty i jak to w dobrej farsie im bardziej próbują się z nich wydobyć tym bardziej w nie brną. Źródło: https://www.facebook.com/events/3818222971605927/

08.03.2021
19:00 - 21:00
proanima największa baza wydarzeń kulturalnych

𝗧𝗲𝗮𝘁𝗿 𝗻𝗮 𝗸𝗮𝗻𝗮𝗽𝗶𝗲❗ Z okazji Dnia Kobiet, który przypada na 𝟴 𝗺𝗮𝗿𝗰𝗮 przygotowaliśmy kolejny spektakl 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲&𝗹𝗶𝘃𝗲 😊 Zaproście nasz teatr do siebie i spędźcie ten wyjątkowy dzień z naszym teatrem, razem ze swoimi drugimi połówkami ❤
Bohaterki spektaklu 𝗗𝗔𝗠𝗦𝗞𝗜 𝗕𝗜𝗭𝗡𝗘𝗦 postanowiły spełnić największe marzenie życia i z rozmachem próbują znaleźć swoje miejsce w ekscytującym i lukratywnym świecie mody.
Jednak świat pełen bielizny, apaszek, modnych butów a przede wszystkim przystojnych i seksownych modeli staje się zbyt podejrzany dla mężów naszych bohaterek, statecznych zazdrosnych panów. Ci postanawiają więc działać. Nie zdają sobie jednak sprawy, że w osobliwy sposób sami staną się za chwilę częścią zwariowanej rewii strojów i kreacji, której zaczęli się przyglądać w nieoczekiwany dla siebie sposób. Wpadają więc po szyję w zabawne kłopoty i jak to w dobrej farsie im bardziej próbują się z nich wydobyć tym bardziej w nie brną.

Źródło: https://www.facebook.com/events/3818222971605927/

Udostępnij:

FacebookTwitter


DAMSKI BIZNES – online&live – Wrocławski Teatr Komedia

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.