fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Spotkanie autorskie, Transmisja online

Czytanie na żywo książek świątecznych

Czytanie na żywo książek świątecznych Czy Wy też lubicie wieczorem usiąść przy kominku, w fotelu, z ulubioną książką 📚 i kubkiem gorącego kakao? ☕ Jeśli tak, usiądźcie z nami i najpopularniejszymi autorkami powieści obyczajowych w Polsce. Nie zabraknie ani humoru, ani wzruszeń. Każde spotkanie rozpocznie się krótką rozmową z pisarką, a następnie Julia Rybakowska z Teatru Nowego w Poznaniu odczyta dłuższy fragment powieści. Nie może Was zabraknąć! ❤ Harmonogram: 🎀 Natalia Sońska \"Otwórz się na miłość\" - czwartek (19.11) 🎀 Joanna Szarańska \"Kraina Zapomnianych Choinek\" - piątek (20.11) 🎀 Agata Przybyłek \"Gdybym cię nie spotkała\" - sobota (21.11) 🎀 Gabriela Gargaś \"Zostań moim aniołem\" - niedziela (22.11) ⏰ Godz. 19.15-20.15 Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/358327301933905/

Czytanie na żywo książek świątecznych

Czy Wy też lubicie wieczorem usiąść przy kominku, w fotelu, z ulubioną książką 📚 i kubkiem gorącego kakao? ☕ Jeśli tak, usiądźcie z nami i najpopularniejszymi autorkami powieści obyczajowych w Polsce. Nie zabraknie ani humoru, ani wzruszeń.
Każde spotkanie rozpocznie się krótką rozmową z pisarką, a następnie Julia Rybakowska z Teatru Nowego w Poznaniu odczyta dłuższy fragment powieści.
Nie może Was zabraknąć! ❤
Harmonogram:
🎀 Natalia Sońska “Otwórz się na miłość” – czwartek (19.11)
🎀 Joanna Szarańska “Kraina Zapomnianych Choinek” – piątek (20.11)
🎀 Agata Przybyłek “Gdybym cię nie spotkała” – sobota (21.11)
🎀 Gabriela Gargaś “Zostań moim aniołem” – niedziela (22.11)
Godz. 19.15-20.15

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/358327301933905/

Czytanie na żywo książek świątecznych

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.