fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl
dolnoslaskie

Koncert

COLDPLAY akustycznie w Starym Klasztorze!

COLDPLAY akustycznie w Starym Klasztorze!   COLDPLAY akustycznie w Starym Klasztorze! W środę 24 listopada zapraszamy do Starego Klasztoru na wyjątkowy koncert, podczas którego wyruszymy w podróż przez szerokie wody akustycznych melodii, interpretując największe przeboje grupy COLDPLAY!! Na tym jednak nie koniec! Dla bardziej wymagających słuchaczy zrobimy ukłon również w stronę mniej popularnych, ale równie pięknych utworów tej brytyjskiej grupy. Przez wieczór poprowadzi Was wrocławski gitarzysta i wokalista — Wojtek Kiełbasa, z którym niejednokrotnie mieliśmy już do czynienia na naszej scenie Do zobaczenia już niebawem! Pamiętajcie by zabrać ze sobą dawkę pozytywnej energii i chęć do śpiewania! 24.11.2020 r. godz.20.00 klub muzyczny Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1 COLDPLAY akustycznie bilety: 30 zł – przedsprzedaż, 35 zł - w dniu koncertu Bilety dostępne w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, goingapp.pl rezerwacje: bilety@o2.pl Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/804719263668157/

24.11.2020
20:00 - 22:00

COLDPLAY akustycznie w Starym Klasztorze!

 

COLDPLAY akustycznie w Starym Klasztorze!
W środę 24 listopada zapraszamy do Starego Klasztoru na wyjątkowy koncert, podczas którego wyruszymy w podróż przez szerokie wody akustycznych melodii, interpretując największe przeboje grupy COLDPLAY!!
Na tym jednak nie koniec! Dla bardziej wymagających słuchaczy zrobimy ukłon również w stronę mniej popularnych, ale równie pięknych utworów tej brytyjskiej grupy.
Przez wieczór poprowadzi Was wrocławski gitarzysta i wokalista — Wojtek Kiełbasa, z którym niejednokrotnie mieliśmy już do czynienia na naszej scenie
Do zobaczenia już niebawem! Pamiętajcie by zabrać ze sobą dawkę pozytywnej energii i chęć do śpiewania!
24.11.2020 r. godz.20.00 klub muzyczny Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1
COLDPLAY akustycznie
bilety: 30 zł – przedsprzedaż, 35 zł – w dniu koncertu
Bilety dostępne w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, goingapp.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/804719263668157/

COLDPLAY akustycznie w Starym Klasztorze!

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.