Spotkanie autorskie, Transmisja online

Co robić przed końcem świata. Spotkanie z Tomaszem Stawiszyńskim

Co robić przed końcem świata. Spotkanie z Tomaszem Stawiszyńskim Zapraszamy na premierowe spotkanie online wokół książki \"Co robić przed końcem świata\" Tomasza Stawiszyńskiego. Rozmowę poprowadzi Agnieszka Jucewicz, dziennikarka „Wysokich Obcasów” i „Wysokich Obcasów Extra”. Tomasz Stawiszyński, filozof i publicysta, autor bestsellerowej książki „Potyczki z Freudem” oraz cenionych audycji, w których łączy filozofię z codziennością, w kilkudziesięciu wnikliwych esejach przygląda się najbardziej aktualnym problemom współczesności. Klarownie i zajmująco pisze o tym, co na pierwszy rzut oka niewidoczne, ćwicząc siebie i nas w myśleniu i rozumieniu świata. Czasami z polskiej perspektywy, czasami globalnej, czasami politycznej, ale także intymnej i egzystencjalnej. Współorganizacja: Agora Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/251914339897330/

27.01.2021
20:00 - 21:30

Co robić przed końcem świata. Spotkanie z Tomaszem Stawiszyńskim

Zapraszamy na premierowe spotkanie online wokół książki “Co robić przed końcem świata” Tomasza Stawiszyńskiego.
Rozmowę poprowadzi Agnieszka Jucewicz, dziennikarka „Wysokich Obcasów” i „Wysokich Obcasów Extra”.
Tomasz Stawiszyński, filozof i publicysta, autor bestsellerowej książki „Potyczki z Freudem” oraz cenionych audycji, w których łączy filozofię z codziennością, w kilkudziesięciu wnikliwych esejach przygląda się najbardziej aktualnym problemom współczesności. Klarownie i zajmująco pisze o tym, co na pierwszy rzut oka niewidoczne, ćwicząc siebie i nas w myśleniu i rozumieniu świata. Czasami z polskiej perspektywy, czasami globalnej, czasami politycznej, ale także intymnej i egzystencjalnej.
Współorganizacja: Agora

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/251914339897330/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Co robić przed końcem świata. Spotkanie z Tomaszem Stawiszyńskim

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.