fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Spotkanie autorskie, Transmisja online

Chorzy ze stresu. Spotkanie online z dr Ewą Kempisty-Jeznach

Chorzy ze stresu. Spotkanie online z dr Ewą Kempisty-Jeznach Książkę dr Ewy Kempisty-Jeznach powinien przeczytać każdy, kto chce zrozumieć, jak działa jego ciało wobec współczesnych wyzwań, i nie chce przeoczyć pierwszych sygnałów psychosomatyki. Konsekwencją niedostrzeżenia tych zmian mogą być bowiem przedłużające się objawy bólowe, zespół wypalenia, a nawet depresja. Podczas spotkania autorka i renomowany lekarz opowie jak reaguje ciało człowieka na działania otaczającego nas świata. Stres, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym, zanieczyszczenie środowiska naturalnego, zaczynając od powietrza i wody pitnej, a skończywszy na spożywanym jedzeniu, zmieniły nasze zdrowie. Autorka, na przykładach swoich pacjentów, opisuje codzienną pracę współczesnego lekarza skonfrontowanego z nowym rodzajem chorób, zwanych psychosomatycznymi. Uchyli nam drzwi swojego gabinetu, ukazując, jak za różnymi objawami ciała pacjentów nie skrywa się choroba organiczna, tylko głośny krzyk duszy człowieka. Podczas spotkania na żywo będzie możliwość zadawania pytań. Rozmowę poprowadzi Anna Stachowska. Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/917820672359697/

19.01.2021
20:00 -

Chorzy ze stresu. Spotkanie online z dr Ewą Kempisty-Jeznach

Książkę dr Ewy Kempisty-Jeznach powinien przeczytać każdy, kto chce zrozumieć, jak działa jego ciało wobec współczesnych wyzwań, i nie chce przeoczyć pierwszych sygnałów psychosomatyki. Konsekwencją niedostrzeżenia tych zmian mogą być bowiem przedłużające się objawy bólowe, zespół wypalenia, a nawet depresja.
Podczas spotkania autorka i renomowany lekarz opowie jak reaguje ciało człowieka na działania otaczającego nas świata.
Stres, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym, zanieczyszczenie środowiska naturalnego, zaczynając od powietrza i wody pitnej, a skończywszy na spożywanym jedzeniu, zmieniły nasze zdrowie.
Autorka, na przykładach swoich pacjentów, opisuje codzienną pracę współczesnego lekarza skonfrontowanego z nowym rodzajem chorób, zwanych psychosomatycznymi. Uchyli nam drzwi swojego gabinetu, ukazując, jak za różnymi objawami ciała pacjentów nie skrywa się choroba organiczna, tylko głośny krzyk duszy człowieka.
Podczas spotkania na żywo będzie możliwość zadawania pytań.
Rozmowę poprowadzi Anna Stachowska.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/917820672359697/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Chorzy ze stresu. Spotkanie online z dr Ewą Kempisty-Jeznach

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.