mazowieckie
13.11.2021
10:00-14:00
14.11.2021
10:00-14:00

Bilety:
https://www.biletomat.pl/…/festiwal-czekolady-cacao…/

CHOCOLATE FESTIVAL & CACAO CELEBRATION,

to targi poświęcone magicznej i uzdrawiającej roślinie kakaowca, dawniej nazywanej „pokarmem bogów”, z której zrodziły się CZEKOLADA i CACAO
13-14 listopada 2021 w PKiN- KRÓLOWE nieziemskich doznań staną się obiektem zainteresowania tysiąca zwiedzających festiwal osób.
Zapraszamy w wyjątkową podróż przez najciekawsze przystanki w historii czekolady i kakao, gdzie magia przeplata się z mistycyzmem, a nad całością czuwa DUCH KAKOWCA
Kilkadziesiąt czekoladowych stoisk z Polski i Europy, setki wyjątkowych i niepowtarzalnych produktów, pełen wachlarz smaków oraz magiczne receptury tworzone wyłącznie przez ludzi z pasją.

CHOCOLATE FESTIVAL & Cacao Celebration  to nie tylko targi.

To spotkanie z ludźmi, dla których praca z czekoladą jest czymś w rodzaju rytuału. Finalne produkty powstają w UWAŻNOŚCI, dzięki której każda tabliczka jest niepowtarzalna, pełna nowych odkryć i doznań.
Festiwal, to również spotkania branżowe, wykłady o procesie tworzenia czekoladowego afrodyzjaku, o magii kakao, historii i filozofii kakaowca .
To także przestrzeń do dyskusji o współczesnym czekoladowym biznesie z udziałem małych manufaktur i producentów czekolady.
W programie także pokazy kulinarne, degustacje oraz różnorodne warsztaty pracy z czekoladą, angażujące dorosłych i najmłodszych.
W strefie ART CACAO CELEBRATION przez dwa dni trwania ceremonii , doświadczycie głębokiej i mistycznej mocy kakao, podawanego w tradycyjnej formie, połączonej z wibracją mis i gongów, medytacją i praktyką wdzięczności.
„DUCH KAKOWCA W CUKIERNICTWIE” to temat festiwalowego KONKURSU TORTÓW. Stworzyliśmy przestrzeń dla sugarcrafterów – uzdolnionych dekoratorów i artystów, których parce przeniosą Was w świat ekspresji i magii czekolady z kakao, dostarczając artystycznych doznań i wzruszeń.
W STREFIE DZIECKA CZEKOLADA będzie podstawowym narzędziem do samodzielnej pracy przy tworzeniu tabliczek, pralin oraz jadalnych czekoladowych obrazów.
CHOCOLATE FESTIVAL & CACAO CELEBRATION to pierwsze w Polsce, a także na świecie targi czekolady i kakao w ceremonialnej formule. To miejsce świadomych konsumentów i duchowych uniesień, dzięki niezwykłej mocy rośliny kakaowca.
To olbrzymi wachlarz produktów, tworzonych z uważnością, bez pośpiechu i rutyny. Tu i teraz.
Przyjdź, może odnajdziesz w tym miejscu tajniki czekoladowej alchemii ? Dowiesz się dlaczego lubisz czekoladę ? I co sprawia, ze przeżywasz zachwyt ?

DLACZEGO WARTO DO NAS PRZYJŚĆ ?
Magiczna roślina kakaowca
Mistyczna strefa CACAO CELEBRATION
Producenci CZEKOALDY I CACAO z Polski i Europy
Strefa Wiedzy; wykładów i prelekcji
Najwyższa jakość produktów
Wyrabiane ręcznie
Nawiązująca do historii i legend
Ogromny wybór smaków klasyczne/wegańskie/ziołowe/wytrawne/ słodkie
Naturalne i unikalne wyroby
Festiwal tworzony z UWAŻNOŚCIĄ I PASJĄ
DLACZEGO CZEKOLADA?DLACZEGO CACO ?
wydłuża życie
źródło zdrowia i uzdrawiania
poprawia humor
chroni nas przed rozwojem stresu
spowalnia proces starzenia
działa uspokajająco

——————-
WSTĘP BILETOWANY
Bilety:
KARNET DWUDNIOWY – 30 PLN
BILET SOBOTA – 20 PLN
BILET NIEDZIELA – 20 PLN
Bilet na miejscu: 30 PLN
Bilet rodzinny (2 dorosłych + dzieci do 17 roku życia) – 60 PLN
Dzieci do 12. roku życia wstęp bezpłatny
Osoby, które oddają krew wstęp bezpłatny
ODDZIELNA PULA BILETÓW NA CEREMONIĘ CACAO – Już wkrótce !!!
Liczba miejsc ograniczona.
▸▸▸▸▸▸▸▸▸▸▸▸
W sprawie stoisk wystawienniczych prosimy o kontakt telefoniczny: 730210619 lub na adres mailowy: wspolpraca@weform.com.pl
▸▸▸▸▸▸▸▸▸▸▸▸▸

Informacje pochodzą ze strony:
https://www.facebook.com/events/s/chocolate-festival-cacao-celeb/255434626451545/


👉 Znajdź ciekawe festiwale w naszej

>>>wyszukiwarce imprez<<<

Udostępnij:


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skip to content